Quad and Sidecars Estonian and Baltic Championship 2016

Loading Map....

Aeg
21/08/2016
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Supplementary Regulations
Competition Classes:
Estonian Championship classes: Q50, Q100, Q200, Q Open, K/V.
Estonian Cup classes: Q 50 jun, Q100B, Q200B, Q jun 250, Q Hobby, Q Veteran, Q Amatöör, K/V, K/V Hobby, K/V Veteran.
Baltic Championship classes: Q50, Q50 jun, Q70, Q100, Q200, Q jun 250, Q Women, Q Hobby, Q Veteran, Q Amateur, Q Open, Sidecars, Sidecars Veteran, Sidecars Kids.

NB! Preliminary registration will finish on the 17th of August at 16:00.

Registered Riders


Class Nr Name Mark Club, team, country
Q Amateur 111 Olari Saarme Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Q Amateur 156 Jesse Uusitalo Yamaha FIN
Q Amateur 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Amateur 32 Aigar Metting Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Q Amateur 44 janek vernik Yamaha Motobox Racing Team EST
Q Amateur 441 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Q Amateur 61 Max Karilainen Yamaha FIN
Q Amateur 777 Erik Samoskin Suzuki Tartu Motokrossiklubi EST
Q Hobby 22 Varbo Vingisaar Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Q Hobby 25 Monta Dislere- Kirilko KTM LAT
Q Hobby 39 Reigo Koppe Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q Hobby 71 Indrek Pukk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobby 717 Edijs Bērtiņš Yamaha LAT
Q Hobby 77 Janar Heinaste KTM EST
Q Hobby 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Q Hobby 85 Reigo Prosso KTM EST
Q Hobby 9 janno Oja Yamaha EST
Q Hobby 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Q jun 250 203 Ralfs Repsis Honda LAT
Q jun 250 21 Reinis Bicāns Honda LAT
Q jun 250 34 Atis Breds Honda LAT
Q jun 250 75 Arturs Baltgalvis Honda LAT
Q jun 250 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Q Open 13 Janis Saldavs Muu/Other LAT
Q Open 141 Ralfs Reinfelds Yamaha LAT
Q Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi EST Catwees Honda Racing
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Open 27 Kristaps Veinbergs KTM LAT
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST Catwees Honda Racing
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Veteran 1 Agris Neija Honda EST
Q Veteran 11 Juris Ozolins Suzuki EST
Q Veteran 27 Roland Luik Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Q Veteran 77 Janis Kirilko Honda LAT
Q Women 25 Monta Dislere- Kirilko KTM LAT
Q Women 26 Undīne Ulmane Suzuki LAT
Q100 126 Marcos Kask Honda Motoklubi Freedom Feelers EST Catwees Honda Racing
Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q100 136 Kristians Janis Stolarovs Honda LAT
Q100 333 Cris Sten Kutti Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q100 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q100 73 Andrei GRISHAEV KTM Motoklubi K&K EST
Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q100 97 Alexander LEBEJANSKIY Suzuki Motoklubi K&K EST
Q100 98 Juliana Monina Suzuki Motoklubi K&K EST
Q200 15 Ivan Trjasov Yamaha RUS
Q200 26 Undīne Ulmane Suzuki EST
Q200 31 Robert Lihtsa Honda Kagu Motoklubi EST
Q200 34 Patric Kurvits Honda Kagu Motoklubi EST
Q200 37 Karl Kristjan Kajak Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200 72 Semen KOROSTELEV Yamaha RUS
Q200 77 Ivan Zuravlev Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200B 17 Hanna-Maria Tennokese Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200B 25 Aleksandr Lebedev Yamaha RUS
Q200B 339 Rasmus Sõna Yamaha Äksi Motoklubi EST
Q200B 54 Karlis Kalk Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q200B 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q200B 74 Karl Robin Rillo Yamaha Motoklubi K&K EST
Q50 10 Mark Novikov Apex Motoklubi K&K EST
Q50 12 Roberts Purmalis Apex LAT
Q50 69 Karlis Neija Cobra LAT
Q50 71 Sander Oinus Apex Motoklubi K&K EST
Q50 77 Ivo Kristaps Kalve Apex LAT
Q50 800 Kaur Must Apex Motodepoo Kawasaki EST
Q50 99 Karlis Straubergs Apex LAT
Q50 jun 16 Artūrs Šneiders Apex LAT
Q50 jun 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q50 jun 9 Kedor Kohu Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q70 29 Martins Puhaļskis Kawasaki LAT
Q70 777 Reinis Bogomols Kawasaki LAT
Q70 91 Tanel Põdra KTM Pärnu Motoclub EST
Sidecars 113 Taavi Pungits Lauri Küttis AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars 25 Riku Kunnas Husqvarna FIN
Sidecars 57 Raido Riim Ilvars Skultans ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
Sidecars 711 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Sidecars 99 Janar Kaur Bruno Jõepere ZABEL Pärnu Motoclub EST
Sidecars Hobby 15 Sven Pintsuk Vahur Vingisaar ZABEL Paikuse Motoklubi EST
Sidecars Hobby 4 Ants Lihtsa Erki Rüütli AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars Hobby 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Sidecars Hobby 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
Sidecars Hobby 822 Ainārs Dukulis Vairis Štāls ZABEL LAT
Sidecars Hobby 9 Erik Vahter Aaro Ludvi KTM Kose AMK EST
Sidecars Hobby 9 Tuljo Martin Alo Soover ZABEL Star Racing EST
Sidecars Kids 1 EMĪLS & ELMĀRS TILAKS & TILAKS Gas-Gas LAT
Sidecars Kids 1 EMĪLS ELMĀRS TILAKS TILAKS Gas-Gas LAT
Sidecars Kids 19 Markuss Auniņš Kawasaki LAT
Sidecars Kids 19 Madara Štipenbaha Kawasaki LAT
Sidecars Kids 7 Bruno Lielbārdis Daniels Lielbārdis Honda LAT
Sidecars Veteran 1 Andres piirsalu Tom Küüsmaa KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Sidecars Veteran 2 Genadi / Jaak Pedras / Suur ZABEL Kagu Motoklubi EST
Sidecars Veteran 28 Uno Päll Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
Sidecars Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 500 sverre lamp alar lamp AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks MTH Motoklubi D ja T EST
Comments are closed.