Addinol motokrossi EMV I etapp Langel 29.-30. aprillil 2017

Addinol motokrossi EMV I etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
29/04/2017 - 30/04/2017
Kogu päev

Asukoht
Lange motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
29.04.2017 – 65cc, 85cc, MX125, MX2, MX1, MX V (Veteran)
30.04.2017 – Q 50, Q 100, Q 200, Q 200B, Q Open, K/V, MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q 250, Q Veteran, Q Naised, Q Amatöör
Võistluse määrang:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, MX1, MX V (Veteran), Q 50, Q 100, Q 200, Q Open, K/V.
EKV etapp: MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q 200B, Q 250, Q Veteran, Q Naised, Q Amatöör.

Eelregistreerimine: kuni 26. aprillil kella 16:00-ni. www.msport.ee
Kohapeal registreerimine ja transponderite väljastamine avatud reedel kell 18-21, samuti laupäeval kella 21ni. Soovitame tungivalt saabuda võistluspaika päev varem, et vältida hommikust järjekorda ja ajapuudust. Ka toitlustus on avatud reedel samal ajal kui registreerimine ning järgmisel päeval pakutakse hommikusööki.

NB! Võistlejatele käepaelte (iga võistleja kohta kolm käepaela) väljastamine toimub Welcome Centeris,  Google mapsi koordinaadid 58.297424, 26.764575:

  • reede õhtul 18-21
  • laupäeval alates 07:30-21:00
  • pühapäeval alates 07:30

Territooriumile sissepääs ainult vastava käepaela või piletiga! Palume kõikidel võistlejatel varuda piisavalt aega käepaelte kättesaamiseks ja registreerimiseks ning võimalusel tulla võistluspaika üks päev varem. 

Vaata sarja infot lähemalt: www.msport.ee/motokross/addinol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Q Veteran 27 roland luik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Veteran 25 Risto Seimar Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Q Veteran 441 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 43 Aarne Saar Can-Am Kagu Motoklubi EST
Q Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Q Open 556 Jesse Uusitalo Yamaha FIN
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q Open 14 Sander Parts KTM Valga Motoklubi EST
Q Open 421 sten Jupaschevski Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Naised 17 Hanna-Maria Tennokese Honda Motoklubi K&K Catwees Honda Racing EST
Q Hobi 717 Edijs Bērtiņš Yamaha LAT
Q Hobi 251 Onni Mäki-Hallila Yamaha FIN
Q Hobi 77 Ivan Zhuravlev Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Hobi 9 janno oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Q Hobi 23 Tambet Kuimet Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q Hobi 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Hobi 39 Reigo Koppe Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q Hobi 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 38 Marko Peri Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Q Hobi 5 Raini Roomets Can-Am Tartu Motokrossiklubi EST
Q Hobi 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 80 indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Q Amatöör 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Amatöör 37 Karl Kristjan Kajak Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Amatöör 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Amatöör 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Amatöör 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Amatöör 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 50 800 Kaur Must Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 10 Mark Novikov Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 71 Sander Oinus Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 9 Kedor Kohu Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q 250 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Q 200B 98 Juliana Monina Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200B 207 Egor Vlasenkov Yamaha RUS
Q 200B 54 Karlis Kalk Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 15 Ivan Trjasov Yamaha RUS
Q 200 45 Danil Ivanov Yamaha RUS
Q 200 25 Aleksandr lebedev Yamaha RUS
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 200 34 Patric Kurvits Honda Kagu Motoklubi EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q 100 73 Andrei Grishaev Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 72 Semen Korostelev Honda RUS
Q 100 97 Aleksandr Lebezanskji Suzuki RUS
MX2 750 claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 94 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 655 Daniil Balandin KTM RUS
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 259 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX2 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX2 314 Erich Rosin Kawasaki Mägi Racing EST
MX2 132 Karel Kutsar Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX125 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX125 119 Arsenii Sazonov Yamaha RUS
MX125 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX125 343 Veniamin Voronkov KTM RUS
MX125 770 Jan Jakobson Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX125 10 Pavel Mangushev Husqvarna RUS
MX125 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX125 626 Henry Vesilind KTM AYR Racing Team EST
MX125 799 Jörgen -Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX125 1 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
MX V 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 9 Viktor Sidorov Kawasaki RUS
MX V 48 Edijs Silins KTM LAT
MX V 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 154 Raivo Juss Husqvarna Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 61 ANTI RAAL Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX V 30 Heigo Lauren Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
MX V 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX V 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 336 Rain Raudnagel Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 712 Carl Mattias Räägel KTM Estonian Express Racing EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 520 Marken Raudnagel Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 54 ülar karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX Hobi 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Hobi 46 kevin järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobi 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 39 aliaksandr sazanavets Yamaha Muu/Other
MX Hobi 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 621 Ronan Ild Kawasaki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
Monster Energy MX1 277 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
Monster Energy MX1 217 Henri Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Monster Energy MX1 161 Oleg Karanin Husqvarna RUS
Monster Energy MX1 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 86 Erki Kahro Honda Estonian Express Racing EST
Monster Energy MX1 299 Hendrik Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodjonov KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V Veteran -45 Andres Angerjas Villem Saarna KTM Saku MK EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 35 Väino, Sten Valdur, Niitsoo AYR-KTM Türi Motosport EST
K/V Veteran 2 Genadi / Jaak Pedras / Suur ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V Hobi 252 Siim Mokrik Villu Ventonen AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 111 Andres Tamm ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 822 Ainārs Dukulis Vairis Štāls ZABEL LAT
K/V Hobi 9 Erik Vahter Aaro Ludvi KTM Kose AMK EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobi 9 Tuljo Martin Andrus Õis ZABEL Star Racing EST
K/V Hobi 11 Keit Kivaste Tõnis Tuul Muu/Other RedMoto Racing EST
K/V Hobi 96 Ago Piirmets Kristjan Kivistu ZABEL Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Hobi 55 Rain Remmelg AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 41 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 50 Taavi Pungits Lauri Küttis Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 23 Margo Sonn Tanel Kõiv Husqvarna Kose AMK EST
K/V 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodjonov KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V 822 Ainārs Dukulis Vairis Štāls ZABEL LAT
K/V 12 Jarno Saan Jüri Saan ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V 57 Raido Riim Maurice Lina ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
85cc 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 58 MAX Ulianov KTM RUS
85cc 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 139 KARL KUTSAR KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 790 Grigiry Dyadichkin Husqvarna RUS
85cc 791 Anton Dyadichkin Husqvarna RUS
85cc 746 LuKA Storchak KTM RUS
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 111 REUTOV ALEKSANDR Husqvarna EST
85cc 12 Ilia Krasnitskiy Husqvarna RUS
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 103 Norman Erik Linnas Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 71 Markus Enok KTM Saku MK EST
85cc 722 Kevin Sleng KTM Kose AMK EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 723 Ugnius Liulys KTM LTU
65cc 72 Petr Zapolskiy-Novosad KTM RUS
65cc 454 Kasimir Hindersson KTM FIN
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
65cc 724 Janis Kubulins KTM LAT
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
65cc 225 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 695 ILIY KHabirov KTM RUS
65cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
65cc 784 Mukimkhanov Eldar KTM RUS
65cc 7 Hannes Hanimägi KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 759 Mark Rusetski KTM Muu/Other
65cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 711 Kirils Maslovs KTM LAT
65cc 39 Kaspar Uibu KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 87 Robin Randoja KTM KTM Racing Estonia EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 34 Marten Enok KTM Saku MK EST
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
65cc 88 Otto Mattias Rootalu KTM Motoextreme EST
65cc 257 Jokubas Norvaisas Husqvarna LTU
65cc 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.