Addinol motokrossi EMV II + Läti MV III etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
03/06/2017 - 04/06/2017
Kogu päev

Asukoht
Pärnu Lennuvälja Motopark

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid:
03.06.2017 – 50cc, 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran)
04.06.2017 – Q 50, Q 100, Q 200, Q 200B, Q Open, K/V, MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q 250, Q Veteran, Q Naised, Q Amatöör
Võistluse määrang:
EMV etapp: 50cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), Q 50, Q 100, Q 200, Q Open, K/V.
EKV etapp: MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q 250, Q 200B, Q Veteran, Q Naised, Q Amatöör.
Läti MV etapp (LC): MX1, MX2, MX125, MX Veterans, Q Open (Pro), K/V (B/V).
Läti juunioride MV etapp (LJC): Q 50, Q 50 Ruki, Q 70, Q 100, Q 250 jun, K/V (B/V) Kids.
Läti KV etapp (LK): Q Hobby, Q Damas, Q Amateur, Q Veterans, K/V /B/V) Veterans,.
Korraldaja karikale: 65cc, 85cc.

Eelregistreerimine: kuni 31. mail kella 16:00-ni. www.msport.ee
Kohapeal registreerimine ja transponderite väljastamine avatud reedel kell 20-21, samuti laupäeval kell 19-21. Soovitame tungivalt saabuda võistluspaika päev varem, et vältida hommikust järjekorda ja ajapuudust. Ka toitlustus on avatud reedel samal ajal kui registreerimine ning järgmisel päeval pakutakse hommikusööki.

Vaata sarja infot lähemalt: www.msport.ee/motokross/addinol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Q Veteran 77 Jānis Kirilko Honda LAT
Q Veteran 75 Arnis Pule Honda LAT
Q Veteran 443 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Q Veteran 21 Juris Ozoliņš Suzuki LAT
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Q Open 699 Ričards Zālīte Yamaha LAT
Q Open 556 Jesse Uusitalo Yamaha FIN
Q Open 421 Sten Jupaschevski Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Q Open 27 Kristaps Veinbergs KTM LAT
Q Open 177 Valters Dišlers Kirilko KTM LAT
Q Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Q Open 141 Ralfs Reinfelds Yamaha LAT
Q Open 14 Sander Parts KTM Valga Motoklubi EST
Q Open 11 Matīss Palēvics Honda LAT
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Naised 211 Liisi Kajo Kawasaki EST
Q Naised 17 Hanna-Maria Tennokese Honda Motoklubi K&K Catwees Honda Racing EST
Q Hobi 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Q Hobi 896 Endri Lind Yamaha MK Rutskavennad EST
Q Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Q Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Hobi 5 Raini Roomets Can-Am Tartu Motokrossiklubi EST
Q Hobi 44 janek vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 39 Reigo Koppe Yamaha EST
Q Hobi 178 Dāvis Ciršs KTM LAT
Q Hobi 175 Kardo Saarmann Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobi 17 Mārtiņš Korņējevs Honda LAT
Q Hobi 15 Nils Kļaviņš Suzuki LAT
Q Hobi 15 RAIN JÕPISELG Can-Am Karksi Racing Team EST
Q Amatöör 96 Emils Sigajevs Yamaha LAT
Q Amatöör 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Amatöör 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Amatöör 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Amatöör 37 Karl Kristjan Kajak Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Amatöör 251 Onni Mäki-Hallila Yamaha FIN
Q Amatöör 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Amatöör 17 Mārtiņš Korņējevs Honda LAT
Q Amatöör 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 70 29 Martins Puhalskis Cobra LAT
Q 50 Ruki 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
Q 50 Ruki 707 Markuss Gazarovs Apex LAT
Q 50 99 Karlis Straubergs Apex LAT
Q 50 800 Kaur Must Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 77 Ivo Kristaps Kalve Apex LAT
Q 50 71 Sander Oinus Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q 50 16 Artūrs Šneiders Apex LAT
Q 250 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Q 250 34 Atis Breds Honda LAT
Q 250 203 Ralfs Repsis Honda LAT
Q 250 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 34 Patric Kurvits Honda Kagu Motoklubi EST
Q 200 21 Karl joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 100 97 Aleksandr Lebezhanskij Suzuki RUS
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 69 Karlis Neija Honda LAT
Q 100 38 Rihards Freibergs Honda LAT
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q 100 25 KARLIS LIZANDERS Suzuki LAT
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 13 VIRGO MITT Honda Paikuse Motoklubi EST
MX2 94 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 88 Ingars Asma Yamaha LAT
MX2 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 750 claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 74 Ivo Steinbergs KTM LAT
MX2 655 Daniil Balandin KTM Narva Motoklub EST
MX2 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 62 Arnolds Snikers Yamaha LAT
MX2 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX2 45 Waltteri koskinen Honda FIN
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX2 314 Erich Rosin Kawasaki Mägi Racing EST
MX2 311 Toms Babris Husqvarna LAT
MX2 3 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 274 Mait Kaha KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 259 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 21 emil silander KTM FIN
MX2 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 799 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX125 770 Jan Jakobson Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 757 Rainers Žuks Husqvarna LAT
MX125 730 Timur Petrashin KTM Narva Motoklub EST
MX125 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX125 626 Henry Vesilind KTM AYR Racing Team EST
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 443 Matias Vesterinen KTM FIN
MX125 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX125 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX125 1 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
MX V 9 Viktor Sidorov Kawasaki RUS
MX V 839 Jaanus Teearu Suzuki Pärnu Motoclub EST
MX V 771 Marko Pedras Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 76 Andris Gulbis Honda LAT
MX V 61 ANTI RAAL Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX V 575 jaanus pino Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX V 37 Erki Privoi Kawasaki EST
MX V 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 30 Heigo Lauren Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 230 Mauri Varik Metrakit AYR Racing Team EST
MX V 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 2 MAREKS LAVROVS Yamaha LAT
MX V 19 Meelis Valdmets Kawasaki EST
MX V 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 154 Raivo Juss Husqvarna Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX V 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Hobi 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobi 858 Fred Tobreluts Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Hobi 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobi 75 Kristjan Lember Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Hobi 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Hobi 712 Carl Mattias Räägel KTM Estonian Express Racing EST
MX Hobi 671 Juha Leppanen Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobi 621 Ronan Ild Kawasaki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 54 ülar karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 54 ülar karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Hobi 421 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 37 Kenor Kotkas Honda Carma Motoklubi EST
MX Hobi 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 322 Mairo Soomets Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 32 Asko Lindre Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX Hobi 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 23 Mihkel Männamaa KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 224 Brenden Roots Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Hobi 203 Andero Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Hobi 184 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobi 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Hobi 127 Meelis Näksi Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Monster Energy MX1 92 Toms Macuks KTM LAT
Monster Energy MX1 736 Rogert Room KTM Motoklubi Sinilind EST
Monster Energy MX1 73 Elgars Jonass KTM LAT
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 671 Juha Leppanen Yamaha Türi Motosport EST
Monster Energy MX1 644 Karl-Robert Reinike Honda FIN
Monster Energy MX1 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 600 Davis Ivanovs Yamaha LAT
Monster Energy MX1 59 jüri triisa Kawasaki RedMoto Racing EST
Monster Energy MX1 553 Niko Kalatie KTM FIN
Monster Energy MX1 5 Rihards Barenis KTM EST
Monster Energy MX1 461 Raivis Levans Husqvarna LAT
Monster Energy MX1 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
Monster Energy MX1 30 Nerimantas Jucius Suzuki LTU
Monster Energy MX1 277 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
Monster Energy MX1 221 Priit Ratsep Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
Monster Energy MX1 217 Henri Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Monster Energy MX1 163 Teemu Keljo Suzuki FIN
Monster Energy MX1 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
Monster Energy MX1 1 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 1 Tael Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V Veteran 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodjonov KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V Veteran 90 Arnis Groza MTH LAT
K/V Veteran 90 Marcis Krumins-Dambrovs MTH LAT
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks MTH Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 500 sverre lamp alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Villem Saarna KTM Saku MK EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 35 Väino Valdur Sten Niitsoo AYR-KTM Türi Motosport EST
K/V Veteran 33 Märt Arula Timo Tammeoks AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Veteran 28 Uno Päll Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 18 Roberts Bičkovskis MTH LAT
K/V Veteran 18 Andris Bičkovskis MTH LAT
K/V Veteran 14 Arvo Lepp Henrik Lepp Husaberg Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 10 HurmoOll SilvarP a rn CZ Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Hobi 96 Ago Piirmets Kristjan Kivistu ZABEL Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Hobi 9 Tuljo Martin Andrus Õis ZABEL Star Racing EST
K/V Hobi 822 Ainārs Dukulis Vairis Štāls ZABEL LAT
K/V Hobi 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V Hobi 55 Rain Remmelg Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobi 46 Jürgen Lääne KTM Äksi Motoklubi EST
K/V Hobi 252 Siim Mokrik Villu Ventonen AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 19 Erik Vahter Aaro Ludvi KTM Kose AMK EST
K/V Hobi 15 Sven Pintsuk Rait Pärna ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Hobi 111 Andres Tamm Karl Oissar ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 11 Keit Kivaste Tõnis Tuul Muu/Other RedMoto Racing EST
K/V Hobi 11 Keit Kivaste Tõnis Tuul Muu/Other RedMoto Racing EST
K/V 57 Raido Riim Maurice Lina ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 54 ülar karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
K/V 50 Taavi Pungits Lauri Küttis Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 41 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 31 Teet Eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 23 Margo Sonn Tanel Kõiv Husqvarna Kose AMK EST
K/V 191 Didzis, Artūrs Gorbenko, Linters ZABEL LAT
K/V 150 Mantas Kišūnas Rytis Kišūnas ZABEL LTU
K/V 12 Jarno Saan Jüri Saan ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V 113 Janis Sedlenieks Girts Indrijaitis KTM LAT
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 94 Cris-robin Laul KTM Motoextreme EST
85cc 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 75 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 615 Rudolfs Aumeistars KTM LAT
85cc 603 Norman Erik Linnas Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 58 MAX ULIANOV KTM RUS
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 181 Erlandas Mackonis Husqvarna EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
65cc 87 Robin Randoja KTM KTM Racing Estonia EST
65cc 759 Mark Rusetski KTM Muu/Other
65cc 719 Raivo Laicans KTM LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 552 Jere Uusitalo KTM FIN
65cc 54 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 75 Toms Dankerts KTM LAT
50cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 346 Rasmus Rotmeister KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 255 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 Karl Ilves KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 16 Artūrs Šneiders Apex LAT
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 13 Escobar Kruusenberg KTM EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 112 Klim Kargin KTM RUS
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Kommentaarium on suletud.