Addinol motokrossi EMV III etapp 2016

Laen kaarti....

Aeg
13/08/2016 - 14/08/2016
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
13. august 2016
EMV klassid: 50cc, 85cc, MX2, MX2Jun, MX1, Mini MX, MX V (Veteran).
EKV klassid: MX Hobi, Mini MX Hobi.
14. august 2016
EMV klassid: Q50, Q100, Q200, Quad Open, K/V.
EKV klassid: Q200B, Quad Amatöör, Quad Hobi, Quad Veteran, Q250, K/V Veteran, K/V Hobi.

Kõigi piletiostjate vahel loositakse välja kaks Tallinki kruiisi neljale inimesele Rootsi ja neli liitrit Addinoli mootoriõli.

Kohapeal jagub huvitavat tegemist kogu perele, eriti lastele. Koostöös Maanteeametiga pakume laupäeval lastele jalgrataste vigursõidu võimalust ja infot jalgratturi ohutuse teemal. Koostöös Ramoga on võimalik teha esimest tutvust krossimootorrattasõiduga. Igal Eesti meistrivõistluste etapil toimub publikuviktoriin, millega tähistame 70 aasta möödumist esimesest motokrossivõistlusest Eestis.

NB! Eelregistreerumine lõpeb kolmapäeval, 10. augustil kell 16:00. Registreerumisel saab valida ka mitu masinaklassi. Toitlustaja pakub hommikusööki ja teisi roogasid alates registreerimise algusest võistluspaigas. Vaata menüüd siit.

Registreerunud


Klass(id) Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 255 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 31 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
50cc 707 Gregor Ilves KTM Tartu Motokrossiklubi EST
50cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 9 Raivo Laicans KTM LAT
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 93 Gregor Kuusk KTM RedMoto Racing EST
50cc 958 Oliver Põdra KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 103 Norman Erik Linnas Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
85cc 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
85cc 118 Gusts Mareks Simsons KTM LAT
85cc 15 Robert Sarapuu Kawasaki Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 201 Kaarel Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
85cc 21 Ronan Ild KTM Motoklubi Sinilind EST
85cc 22 kevin sleng KTM Kose AMK EST
85cc 26 sander kristjan Saadi Husqvarna Kose AMK EST
85cc 28 Marttis Ladev Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 3 Henry Vesilind Honda HRC Eesti Racing Team EST
85cc 33 Miro Niemi KTM FIN
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 424 Sampo Rainio KTM Ekstreemvaruosad.ee Wiseco/Prox EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST PMC Honda Racing
85cc 475 Romet Allingu Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 51 juri vinogradov Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 611 Allar Pent KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 615 Rudolfs Aumeistars KTM LAT
85cc 75 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
85cc 792 Rauls Blumfelds KTM LAT
85cc 88 Kaarel Tilk Kawasaki Kagu Motoklubi EST
85cc 891 Leevi Jalonen Kawasaki FIN
Mini MX Hobby 1 Gerret Johanson Bucci Moto EST
Mini MX Hobby 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 157 Kevin Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Mini MX Hobby 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 18 Andrus. Gorjatsko. YCF Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 235 Kaido Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Mini MX Hobby 26 Jarmo Kiisa Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 33 Olavi Villo Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 44 Egor Raja Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 50 Kairo-Kirstjan Kivisild Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 52 Siim Tammiste Pitpro EST
Mini MX Hobby 55 Erik-Rennes Pihlak YCF Freetime Racing EST
Mini MX Hobby 600 Kalmer Kallikorm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 94 Peeter Tamm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 99 Mario Nordström Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 155 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 200 Laur Allev Pitpro EST
Mini MX Open 7 Mati Tagapere Rotek Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
MX Hobby 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobby 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobby 184 Reemo kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobby 218 Reiko Burket Suzuki Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 295 Riho Rebane KTM RedMoto Racing EST
MX Hobby 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobby 31 Jako Tsäko Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobby 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX Hobby 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 363 Martin Viilma Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Hobby 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX Hobby 40 Marko Saar KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Hobby 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 441 margus riiner KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Hobby 46 kevin järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobby 54 ülar Karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobby 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Hobby 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 671 juha leppanen Yamaha Türi Motosport FIN
MX Hobby 671 juha leppanen Yamaha Türi Motosport FIN
MX Hobby 712 Carl Mattias Räägel KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobby 86 Alan Mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 89 Andren Mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobby 934 Margus Leetberg Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX Hobby 95 Arbo Mägi Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Veteran 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 111 Arvis Sanders KTM EST
MX Veteran 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Veteran 12 Kert Põldveer Kawasaki Motoextreme EST
MX Veteran 123 Margo merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Veteran 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Veteran 154 Raivo Juss Husqvarna Vanasilla Huvikeskus FIN
MX Veteran 185 enn kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Veteran 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 22 Valeri Homin Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Veteran 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX Veteran 30 Heigo Lauren Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX Veteran 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
MX Veteran 711 Riho Lanno Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Veteran 76 Toomas Kiiler Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Veteran 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX Veteran 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Veteran 984 jarmo Lehtinen KTM Motoklubi Quad FIN
MX1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX1 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST Addinol Honda Racing
MX1 151 Harri Kullas KTM KTM Racing Estonia EST
MX1 244 Tanel Rauk Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX1 3 Tanel Leok KTM KTM Racing Estonia EST
MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX1 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX1 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX1 51 aleksei vinogradov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX1 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX1 644 Karl-Robert Reinike Kawasaki Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX1 671 juha leppanen Yamaha FIN
MX1 7 Raido Nei Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX2 1 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 102 Christopher Talli Husqvarna Motoklubi Freedom Feelers EST
MX2 108 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 191 Nikijs Platkevics Honda LAT
MX2 198 Vytautas Bucas Honda HRC Eesti Racing Team LTU Addinol Honda Racing
MX2 217 Henri Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX2 25 Kristjan Rätsep Kawasaki Motodepoo Kawasaki EST
MX2 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Ekstreemvaruosad.ee Wiseco/Prox EST
MX2 35 Aaron Nau Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX2 40 Tanel Leok KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 41 Erki Kahro KTM Pärnu Motoclub EST
MX2 444 Mikk Erm Honda Kagu Motoklubi EST
MX2 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX2 62 Arnolds snikers Yamaha LAT
MX2 701 ULDIS MUSTIS Honda LAT
MX2 72 Miska Kumaja TM FIN
MX2 747 Topi Merinen KTM FIN
MX2 748 Claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 Junior 178 Hans Arvet Tilk Husqvarna Märjamaa Spordiklubi EST
MX2 Junior 274 Mait Kaha KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 Junior 377 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
MX2 Junior 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX2 Junior 532 Jami Niemelä KTM FIN
MX2 Junior 62 Rasmus Kumaja TM FIN
MX2 Junior 911 victor khodyrev KTM RUS
MX2, MX Hobby 444 Mikk Erm Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q100 333 Cris Sten Kutti Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q100 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q100 97 Alexander LEBEJANSKIY Suzuki RUS
Q200 15 Ivan Trjasov Yamaha RUS
Q200 26 Undīne Ulmane Suzuki LAT
Q200 31 Robert Lihtsa Honda Kagu Motoklubi EST
Q200 37 Karl Kristjan Kajak Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200 77 Ivan Zuravlev Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200B 17 Hanna-Maria Tennokese Yamaha Motoklubi K&K EST
Q200B 25 Aleksandr Lebedev Yamaha RUS
Q200B 339 Rasmus Sõna Yamaha Äksi Motoklubi EST
Q200B 54 Karlis Kalk Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q200B 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q200B 74 Karl Robin Rillo Yamaha Motoklubi K&K EST
Q50 10 Mark Novikov Apex Motoklubi K&K EST
Q50 69 Karlis Neija Cobra LAT
Q50 71 Sander Oinus Apex Motoklubi K&K EST
Q50 800 Kaur Must Apex Motodepoo Kawasaki EST
Q50 jun 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q50 jun 9 Kedor Kohu Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Quad 250 Jun 203 Ralfs Repsis Honda LAT
Quad 250 Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Quad 250 Jun 36 Aksels Cīrulis Yamaha LAT
Quad 250 Jun 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Quad Amateur 111 Olari Saarme Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Quad Amateur 156 Jesse Uusitalo Yamaha FIN
Quad Amateur 21 Valdur Vingisaar Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Quad Amateur 233 Niko Laakso Kawasaki FIN
Quad Amateur 443 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Quad Amateur 61 Max Karilainen Yamaha FIN
Quad Hobby 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobby 211 Liisi Kajo Kawasaki EST
Quad Hobby 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Quad Hobby 38 Marko Peri Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Quad Hobby 39 Reigo Koppe Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad Hobby 71 Indrek Pukk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobby 9 janno Oja Yamaha EST
Quad Hobby 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 84 Raivis Sootee Honda LAT Catwees Honda Racing
Quad Veteran 1 Agris Neija Honda LAT
Quad Veteran 11 Juris Ozolins Suzuki LAT
Quad Veteran 27 Roland Luik Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Sidecars 113 Taavi Pungits Lauri Küttis AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars 113 Janis Sedlenieks Girts Indijaitis KTM LAT
Sidecars 12 Jarno Saan Jüri Saan ZABEL Kagu Motoklubi EST
Sidecars 25 Riku Kunnas Husqvarna FIN
Sidecars 27 Gert Gordejev Keit Kivaste ZABEL RedMoto Racing EST
Sidecars 711 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Sidecars 91 Sten Sugasep KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Sidecars Hobby 4 Ants ERKI Lihtsa RÜÜTLI AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars Hobby 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Sidecars Hobby 55 Rain Remmelg Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Sidecars Hobby 66 Indrek aljes toomas rinne AYR-KTM EST
Sidecars Hobby 822 Ainārs Dukulis Vairis Štāls ZABEL LAT
Sidecars Veteran 1 Andres piirsalu Tom Küüsmaa KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Sidecars Veteran 28 Uno Päll Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
Sidecars Veteran 45 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 500 sverre lamp alar lamp AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks MTH Motoklubi D ja T EST
Sidecars Veteran 90 Arnis Groza MTH LAT
Sidecars Veteran 911 Urmas Sugasep KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.