Addinol motokrossi EMV IV etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
26/08/2017 - 27/08/2017
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
26.08.2017 – 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MXV (Veteran)
27.08.2017 – Q 50, Q 100, Q 200, Q 200 B, MX Hobi, Quad Open,
Quad Hobi, Quad Veteran, Quad Amatöör, Quad Naised, Q 250, K/V, K/V Veteran, K/V Hobi
Võistluse määrang:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), Q 50, Q 100, Q 200, Q Open, K/V.
EKV etapp: MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q 250, Q 200B, Q Veteran, Q Naised, Q Amatöör.
Läti MV etapp: 65cc, 85cc.

Eelregistreerimine: kuni 23. augustil kella 16:00-ni. www.msport.ee
Kohapeal registreerimine ja transponderite väljastamine avatud laupäeval kell 07:30, samuti laupäeval kella 10:00-17:30 pühapäevastele võistlejatele. Soovitame tungivalt saabuda võistluspaika päev varem, et vältida hommikust järjekorda ja ajapuudust. Ka toitlustus on avatud reedel samal ajal kui registreerimine ning järgmisel päeval pakutakse hommikusööki.

Vaata sarja infot lähemalt: www.msport.ee/motokross/addinol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Quad Veteran 69 Petri Kares Yamaha $ {team} FIN
Quad Veteran 443 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi $ {team} EST
Quad Veteran 27 Roland Luik Yamaha Motodepoo Team Green $ {team} EST
Quad Veteran 21 Juris Ozolins Suzuki $ {team} LAT
Quad Veteran 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing $ {team} EST
Quad Open 556 Jesse Uusitalo Yamaha $ {team} FIN
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi $ {team} EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub $ {team} EST
Quad Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi $ {team} EST
Quad Open 14 Sander Parts KTM Valga Motoklubi $ {team} EST
Quad Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha $ {team} LAT
Quad Naised 17 Hanna-Maria Tennokese Honda Motoklubi K&K $ {team} EST
Quad Hobi 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi $ {team} EST
Quad Hobi 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub $ {team} EST
Quad Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing $ {team} EST
Quad Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green $ {team} EST
Quad Hobi 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto $ {team} EST
Quad Hobi 38 Marko Peri Yamaha Motodepoo Team Green $ {team} EST
Quad Hobi 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub $ {team} EST
Quad Hobi 15 Rain Jõpiselg Honda Karksi Racing Team $ {team} EST
Quad Amatöör 61 Max Karilainen Honda $ {team} FIN
Quad Amatöör 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green $ {team} EST
Quad Amatöör 251 Onni Mäki-Hallila Yamaha $ {team} FIN
Quad Amatöör 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi $ {team} EST
Quad Amatöör 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub $ {team} EST
Quad Amatöör 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub $ {team} EST
Q50 800 Kaur Must Apex Motoklubi K&K $ {team} EST
Q50 77 IVO KRISTAPS KALVE Apex $ {team} LAT
Q50 71 Sander Oinus Apex Motoklubi K&K $ {team} EST
Q50 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi $ {team} EST
Q250 512 Sofia Valkama Yamaha $ {team} FIN
Q250 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub $ {team} EST
Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub $ {team} EST
Q100 25 sigmund villumson Honda Kagu Motoklubi $ {team} EST
Q100 136 Kristians Janis Sondors Honda $ {team} LAT
Q100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team $ {team} EST
Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi $ {team} EST
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia $ {team} EST
MX2 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team $ {team} EST
MX2 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto $ {team} EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi $ {team} EST
MX2 3 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX2 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne $ {team} EST
MX2 151 Harri Kullas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX125 770 Jan Jakobson Yamaha Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX125 718 Kairo Katkosilt KTM Kose AMK $ {team} EST
MX125 707 Genry Arras Yamaha $ {team} LAT
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX125 330 Kirill Veselov KTM $ {team} RUS
MX125 330 Kirill Veselov KTM $ {team} RUS
MX125 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi $ {team} EST
MX125 160 Karl Erik Roosileht KTM Roosna-Alliku Motoklubi $ {team} EST
MX125 1 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK $ {team} EST
MX Veteran 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi $ {team} EST
MX Veteran 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa Motoklubi $ {team} FIN
MX Veteran 7 Leons Kozlovskis Husqvarna $ {team} LAT
MX Veteran 61 Anti Raal Suzuki Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub $ {team} EST
MX Veteran 575 jaanus pino Kawasaki Tartu Motokrossiklubi $ {team} EST
MX Veteran 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 33 Jaanus Kompus Honda $ {team} EST
MX Veteran 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi $ {team} EST
MX Veteran 30 Heigo Lauren Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC $ {team} EST
MX Veteran 30 Sergei Kliushkin KTM $ {team} RUS
MX Veteran 211 Enno Lustus Suzuki Türi Motosport $ {team} EST
MX Veteran 210 Allan Kelder Kawasaki Motoklubi Lääne $ {team} EST
MX Veteran 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne $ {team} EST
MX Veteran 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport $ {team} EST
MX Veteran 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 130 Mikhail Gudkov KTM $ {team} RUS
MX Veteran 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 123 Margo Merits Yamaha $ {team} EST
MX Veteran 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Veteran 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC $ {team} EST
MX Veteran 10 Lembit Nõlvak Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 932 Raigo Pruli Kawasaki Valga Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green $ {team} EST
MX Hobi 712 Carl Mattias Räägel KTM Estonian Express Racing $ {team} EST
MX Hobi 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi $ {team} EST
MX Hobi 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub $ {team} EST
MX Hobi 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub $ {team} EST
MX Hobi 553 Jonne Uusitalo KTM $ {team} FIN
MX Hobi 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing $ {team} EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi $ {team} EST
MX Hobi 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi $ {team} EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 330 Kirill Veselov KTM $ {team} RUS
MX Hobi 31 Jako Tsäko Honda Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub $ {team} EST
MX Hobi 295 Riho Rebane KTM RedMoto Racing $ {team} EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi $ {team} EST
MX Hobi 259 Kermo Mürkhain Kawasaki Funracing $ {team} EST
MX Hobi 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub $ {team} EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing $ {team} EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK $ {team} EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK $ {team} EST
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK $ {team} EST
Monster Energy MX1 677 Lauri Pöör Honda HRC Eesti Racing Team $ {team} EST
Monster Energy MX1 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi $ {team} EST
Monster Energy MX1 59 Jüri Triisa Kawasaki RedMoto Racing $ {team} EST
Monster Energy MX1 313 Tanel Soots KTM Motoklubi AEX $ {team} EST
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM $ {team} RUS
Monster Energy MX1 277 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team $ {team} EST
Monster Energy MX1 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team $ {team} EST
Monster Energy MX1 217 Henri Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto $ {team} EST
Monster Energy MX1 151 Harri Kullas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
Monster Energy MX1 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers $ {team} EST
Monster Energy MX1 1 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
K/V Veteran 90 Arnis Groza Marcis Krumins Dambrovs MTH $ {team} LAT
K/V Veteran 77 Guntars Bondars Vairis Stals ZABEL $ {team} LAT
K/V Veteran 77 Guntars Bondars Vairis Stals ZABEL $ {team} LAT
K/V Veteran 77 Guntars Bondars Vairis Stals ZABEL $ {team} LAT
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks MTH Motoklubi D ja T $ {team} EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Tom Küüsmaa KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team $ {team} EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Alar lamp AYR-KTM Saku MK $ {team} EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK $ {team} EST
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Villem Saarna KTM Saku MK $ {team} EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team $ {team} EST
K/V Veteran 35 Väino Valdur Sten Niitsoo KTM Türi Motosport $ {team} EST
K/V Veteran 28 Uno Päll Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi $ {team} EST
K/V Veteran 18 Andris Bičkovskis Roberts Bičkovskis MTH $ {team} LAT
K/V Veteran 10 Hurmo Oll Silvar Pärn CZ Märjamaa Spordiklubi $ {team} EST
K/V Hobi 9 Erik Vahter Aaro Ludvi KTM Kose AMK $ {team} EST
K/V Hobi 66 Indrek Aljes Toomas Rinne AYR-KTM $ {team} EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne $ {team} EST
K/V Hobi 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi $ {team} EST
K/V Hobi 11 Keit Kivaste Tõnis Tuul KTM RedMoto Racing $ {team} EST
K/V 56 Raido Riim Maurice Lina ZABEL Türi Auto-Motoklubi $ {team} EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal AYR-KTM Kagu Motoklubi $ {team} EST
K/V 41 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas $ {team} EST
K/V 23 Margo Sonn Tanel Kõiv Husqvarna Kose AMK $ {team} EST
K/V 17 Kert Varik Lauris Daiders KTM AYR Racing Team $ {team} EST
85cc 95 Aleksis Araids KTM $ {team} LAT
85cc 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa Motoklubi $ {team} FIN
85cc 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
85cc 793 Raimonds Kurtišs Kawasaki $ {team} LAT
85cc 772 Karlis Reišulis Husqvarna $ {team} LAT
85cc 767 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
85cc 765 EDVARDS BIDZANS Yamaha $ {team} LAT
85cc 75 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub $ {team} EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi $ {team} EST
85cc 722 Kevin sleng KTM Kose AMK $ {team} EST
85cc 71 Markus Enok KTM Saku MK $ {team} EST
85cc 707 Genry Arras Husqvarna $ {team} LAT
85cc 7 RALFS RITERS Husqvarna $ {team} LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme $ {team} EST
85cc 622 Ricards Kursitis Husqvarna $ {team} LAT
85cc 615 Rudolfs Aumeistars KTM $ {team} LAT
85cc 61 Marten Enok Husqvarna Saku MK $ {team} EST
85cc 601 Mairis Pumpurs Husqvarna $ {team} LAT
85cc 51 Juri Vinogradov Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC $ {team} EST
85cc 462 Jüri Saluste Kawasaki RedMoto Racing $ {team} EST
85cc 24 Kristers Igals KTM $ {team} LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna $ {team} LAT
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme $ {team} EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC $ {team} EST
85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia $ {team} EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing $ {team} EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi $ {team} EST
65cc 781 kristers janbergs KTM $ {team} LAT
65cc 772 Jānis Reišulis KTM $ {team} LAT
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi $ {team} EST
65cc 723 Ugnius Liulys KTM $ {team} LTU
65cc 721 Ēriks Caunišs KTM $ {team} LAT
65cc 719 Raivo Laicans KTM $ {team} EST
65cc 719 Raivo Laicans KTM $ {team} LAT
65cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna $ {team} LAT
65cc 699 Rolands Bogdanovics KTM $ {team} LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi $ {team} EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi $ {team} EST
65cc 65 Ralfs Vindigs KTM $ {team} LAT
65cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub $ {team} EST
65cc 552 Jere Uusitalo KTM $ {team} EST
65cc 552 Jere Uusitalo KTM $ {team} FIN
65cc 54 Jasper Kõiv KTM $ {team} FIN
65cc 477 Elias Penttinen KTM $ {team} FIN
65cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi $ {team} EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team $ {team} EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM $ {team} EST
65cc 28 Patriks Igals KTM $ {team} LAT
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi $ {team} EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi $ {team} EST
65cc 225 Eemil Pesonen KTM $ {team} FIN
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing $ {team} EST
65cc 191 Martins Platkevics KTM $ {team} LAT
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi $ {team} EST
65cc 124 Jekabs Kubulins Husqvarna $ {team} LAT
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi $ {team} EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team $ {team} EST
65cc 11 Markuss Kokins Husqvarna $ {team} LAT
Kommentaarium on suletud.