Adrenalin Arena Cup lastele 2017-2018 II etapp

Laen kaarti....

Aeg
21/01/2018
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid: 50cc junior, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc
Autasustatakse KÕIKI lapsi ja iga etapi kõikide klasside kolme kiiremat autasustatakse eraldi.
Kolme etapi kokkuvõttes klassides 50cc, 65cc, 85cc ja 125cc paneb Adrenalin Arena välja võitjale eriauhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 9 Henry Vesilind KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
125cc 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
125cc 777 Ralfs Edgars Ozolins Husqvarna LAT
125cc 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
125cc 622 Richard Kursitis Husqvarna LAT
125cc 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
125cc 51 Sydas Gailiušis Husqvarna LTU
125cc 211 Aleksi Vesanto KTM FIN
125cc 16 Mairis Pumpurs Yamaha LAT
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON KTM RedMoto Racing EST
50cc 94 Rudolfs Augstkalns KTM LAT
50cc 79 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
50cc 77 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 75 Toms Dankerts KTM LAT
50cc 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Gustavss Ozols KTM LAT
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 5 Santtu Igo KTM FIN
50cc 5 Jēkabs Hudolejs KTM LAT
50cc 49 Kirill Antonov KTM RUS
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 369 Egert Toots Husqvarna Carma Motoklubi EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 310 Elias Vierikka KTM FIN
50cc 30 Ivan Kiushkin KTM RUS
50cc 23 Eimantas Cepulis KTM LTU
50cc 23 EGOR ATROSHKO KTM BLR
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 2 Jere Igo KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen KTM EST
50cc 141 Naidas Gailiušis Husqvarna LTU
50cc 12 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc Jun 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc Jun 50 Sthella Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc Jun 41 Miko Korpela KTM FIN
50cc Jun 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc Jun 28 Mark Gregor Ladev Yamaha EST
50cc Jun 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc Jun 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc Jun 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 91 Alexandr Frydlender Kawasaki BLR
65cc 86 Carita Lomp Husqvarna FIN
65cc 78 Remu Heikkinen KTM FIN
65cc 777 Nikita Bartashevich KTM BLR
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 759 Марк Русецкий KTM BLR
65cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
65cc 737 Ricards Alens Galcins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans KTM LAT
65cc 7 Valters Grube KTM LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 54 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 54 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Äksi Motoklubi EST
65cc 376 Valdis Markins KTM LAT
65cc 28 Patriks Igals KTM LAT
65cc 265 Veetu Salminen KTM FIN
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 230 Henri Vepsä KTM FIN
65cc 225 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 22 Tomass Saicans KTM LAT
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 123 Rihards Kronis KTM LAT
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 108 Kasper Rantanen KTM FIN
65cc 1 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 989 Timofei Antonov Husqvarna RUS
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 828 Kasimir Hindersson KTM FIN
85cc 793 Raimonds Kurtišs Husqvarna LAT
85cc 781 kristers janbergs Husqvarna LAT
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 765 Edvards Bidzans Husqvarna LAT
85cc 721 Ēriks Caunišs KTM LAT
85cc 72 Petr Zapolskiy Novosad Husqvarna RUS
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 58 MAX ULIANOV KTM RUS
85cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
85cc 5 Miro Varjonen Husqvarna FIN
85cc 460 Aaron Laine KTM FIN
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM EST
85cc 358 nico Stenberg KTM FIN
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 22 Tomass Šaicāns KTM LAT
85cc 143 Jasper Haavisto Husqvarna FIN
85cc 140 Tiitus Enjala Kawasaki FIN
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 12 Ilias Krasnitskiy Husqvarna RUS
Kommentaarium on suletud.