20668472_1584858731544428_2141153464_n

Äksi Cup III etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
13/08/2017
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
Korraldaja karikale: 50cc PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100, Q200, Q Open, Mini MX, Mini MX 88SEMI, MX Open/ Isad.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Quad Open 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Quad Open 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q50 9 kedor kohu Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q50 800 Kaur Must Apex Motoklubi K&K EST
Q100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
MX Open 644 Karl-Robert Reinike Honda FIN
MX Open 396 Jaan Sokorov Suzuki Äksi Motoklubi EST
MX Open 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open 156 Jürto Brauer KTM EST
Mini MX Open 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Mini MX Open 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Open 69 Marnet Teichmann Pitpro Sõmeru Racing EST
Mini MX Open 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Open 17 Andren Kaju Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Open 105 Sasha Võsa Bucci Moto EST
Mini MX Open 1 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 88 Semi 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Mini MX 88 Semi 51 Kaido Raud YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 88 Semi 404 Robin Kahu Apollo EST
Mini MX 88 Semi 37 Karl Kook YCF Motoklubi MRC EST
Mini MX 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 88 Semi 229 Ralf Kahu YCF EST
Mini MX 88 Semi 165 Keret Kippari YCF EST
Mini MX 88 Semi 151 Kevin Naelso Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 88 Semi 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Isad 91 Tenny Tuvikene KTM Tartu Enduro Klubi EST
Isad 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha EST
Isad 369 Edgar Toots Yamaha Carma Motoklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 51 Juri Vinogradov Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 101 Erik-Rennes Pihlak Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Karl Hunt KTM EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 39 Kaspar Uibu KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 25 karl kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 124 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc PW/Mini 9 Albert Ako kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 8 mait metsanurm Honda Motoextreme EST
50cc PW/Mini 79 Martha Koort KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc PW/Mini 517 Sebastian Kõiv KTM Saku MK EST
50cc PW/Mini 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc PW/Mini 5 Egert Toots KTM Carma Motoklubi EST
50cc PW/Mini 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc PW/Mini 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 32 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 21 Andre Sarri KTM EST
50cc PW/Mini 20 Tristan Tuvikene Yamaha EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 77 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 555 Bert Matteo Laas KTM EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa KTM FIN
50cc 346 Rasmus Rotmeister KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 30 Ivan Klyshkin KTM RUS
50cc 30 Ivan Klyuskin KTM RUS
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 255 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 Karl Ilves KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 13 escobar kruusenberg KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 12 Klim Kargin KTM RUS
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
Kommentaarium on suletud.