enkv_a3_e1jab1_trk

BucciMoto Cup I ja ENKV I etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
23/04/2017
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
ENKV I etapp: Toit’s 50 PW/Mini, 50cc, Citroen 65cc, Citroen 85cc.
BucciMoto Pitbike Cup I etapp: Mini Dirt 88 Semi, UNB Pitbike 35+, Laager.ee Pitbike A, Kaasik&Raja Pitbike B.

ENKV sarja peaauhinnaks on jalgratas, mis läheb loosi kõigil kaheksal etapil osalenud võistlejate vahel. Lähem info sarja kohta: http://www.msport.ee/motokrossi-noorte-karikasari/
BucciMoto Pitbike Cup sarja peaauhinnaks on BucciMoto mootorratas, mis läheb loosi kõigil neljal etapil osalenud võistlejate vahel. Lähem info sarja kohta: http://www.msport.ee/buccimoto-cup/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
UNB Pitbike MX 35+ 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
UNB Pitbike MX 35+ 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
UNB Pitbike MX 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 123 Normunds Kajaks Bucci Moto LAT
UNB Pitbike MX 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
UNB Pitbike MX 35+ 600 Kalmer Kallikorm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 121 Normunds Kajaks Bucci Moto LAT
UNB Pitbike MX 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 13 Tarmo Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
UNB Pitbike MX 35+ 74 Gints Markovs Pitpro LAT
UNB Pitbike MX 35+ 18 Andrus Gorjatsko Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 94 Peeter Tamm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Toit's 50cc PW/Mini 30 Ivan Klyushkin KTM RUS
Toit's 50cc PW/Mini 111 Lucas Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 66 Mattias Tamekant KTM RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 12 Klim Kargin KTM RUS
Toit's 50cc PW/Mini 444 Krevor Nõmme KTM Kahro Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 8 Rita-Liisa Mooses KTM EST
Toit's 50cc PW/Mini 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 44 Egor Raja Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 292 Guntis Lakstīgala Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 34 Reinis Pušpurs Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 34 Reinis Pušpurs Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 86 Meelis Sarapuu Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 4 Henri Remma YCF Freetime Racing EST
Pitbike MX A/B 30 Sven Seinpere Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 520 Kris Koppe Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 926 Alvis Romānovs Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 50 Kairo-Kristjan Kivisild Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 235 Kaido Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 101 Veiko Laas Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 404 Robin Kahu Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 19 Robin Paarman YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 157 Kevin Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 200 Laur Allev Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 1 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 141 Erki Kriisa PitsterPro EST
Pitbike MX A/B 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 17 Andren Kaju Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 113 Karl Lõbus Bucci Moto Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Pitbike MX A/B 105 Sasha Võsa Pitpro EST
Pitbike MX A/B 168 Mihkel Tääkre Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 331 Jānis Palkavnieks Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 56 Karl-Vahur Vingisaar Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 71 Marko Heinmäe Muu/Other Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 97 Aigar Üts Apollo RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Mini Dirt MX 88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 179 Silver Susi Muu/Other EST
Mini Dirt MX 88 Semi 511 Cardo Veski Apollo EST
Mini Dirt MX 88 Semi 40 Kert-Kennert Pärna YCF RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 51 Kaido Raud Jawa Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 28 Jaanus Jürisson Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 5 Martin Semkiv Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 49 Ainar Laube Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 719 Patrick Karemäe YCF RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 76 Herki Üts PitsterPro EST
Mini Dirt MX 88 Semi 50 Kati-Kristella Kivisild Pitpro EST
Mini Dirt MX 88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Mini Dirt MX 88 Semi 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 462 Mart Saluste YCF RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 20 Meelis Heinpõld YCF EST
Citroen 85cc 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
Citroen 85cc 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
Citroen 85cc 101 Erik-Rennes Pihlak Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
Citroen 85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Citroen 85cc 202 Avely Villand Suzuki Motoklubi Lääne EST
Citroen 85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Citroen 85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
Citroen 85cc 103 Norman Erik Linnas Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 85cc 71 Markus Enok KTM Saku MK EST
Citroen 85cc 722 kevin Sleng KTM Kose AMK EST
Citroen 85cc 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Citroen 85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 85cc 462 Jüri Saluste Kawasaki RedMoto Racing EST
Citroen 85cc 50 Sander Sepp Suzuki Carma Motoklubi EST
Citroen 85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
Citroen 85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
Citroen 65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Citroen 65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 724 Janis Kubulins KTM LAT
Citroen 65cc 52 Raul Liivlaid Suzuki Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Citroen 65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 612 Joosep Parn KTM Pärnu Motoclub EST
Citroen 65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
Citroen 65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
Citroen 65cc 34 Marten Enok KTM Saku MK EST
Citroen 65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 88 Otto Mattias Rootalu KTM Motoextreme EST
Citroen 65cc 87 Robin Randoja KTM KTM Racing Estonia EST
Citroen 65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 14 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 7 Hannes Hanimägi KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 777 Viktor Leppälä KTM FIN
50cc 36 Aron-Allar Rebane KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 Karl Ilves KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 142 Ats Adulas KTM Motodepoo Team Green EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 115 Marek Saarde KTM FIN
50cc 255 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 12 Henrik Soots Polini EST
Kommentaarium on suletud.