ENKV VIII ja Pitbike Open IV etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
09/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Tuula krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
ENKV VIII etapp: Toit’s 50 PW/Mini, 50cc, Citroen 65cc, Citroen 85cc.
ENKV IV etapp: Juunior Moto Q50, Corno Kaubad Q100, Tulson Auto Q200
EMV IV etapp: Pitbike Open.
Korraldaja karikale: MX Open (eraldi arvestus Harrastajad). Jagunemine TOP200 gruppide põhjal: A/B Open, alates C-st Harrastajad.

ENKV sarja peaauhinnaks on KTM jalgratas, mis läheb loosi kõigil kaheksal etapil osalenud võistlejate vahel. Lähem info sarja kohta: http://www.msport.ee/motokrossi-noorte-karikasari/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Toit's 50cc PW/Mini 9 Albert Ako kokk KTM Motoextreme EST
Toit's 50cc PW/Mini 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
Toit's 50cc PW/Mini 66 Mattias Tamekant KTM RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 517 Sebastian Kõiv KTM Saku MK EST
Toit's 50cc PW/Mini 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 46 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 4 Enri Lustus Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 369 Egert Toots Husaberg Carma Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
Toit's 50cc PW/Mini 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Pitbike Open 94 Peeter Tamm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 939 Raivor Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Pitbike Open 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 7 Heido Havam Rotek HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike Open 69 Marnet Teichmann Pitpro EST
Pitbike Open 4 Henri Remma YCF Freetime Racing EST
Pitbike Open 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 1 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
MX Open 75 Kristjan Lember CZ EST
MX Open 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open 377 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
MX Open 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX Open 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
MX Open 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX Harrastajad 67 Kristjan Inno Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Harrastajad 54 Markus -Taiyo TOIGER KTM Motoextreme EST
MX Harrastajad 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Harrastajad 45 lauri politanov Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Harrastajad 41 Meelis Linaste Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Harrastajad 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Harrastajad 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
Juunior Moto Q50 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Corno Kaubad Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Corno Kaubad Q100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Corno Kaubad Q100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Corno Kaubad Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Citroen 85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
Citroen 85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Citroen 85cc 71 Markus Enok KTM Saku MK EST
Citroen 85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
Citroen 85cc 61 Marten Enok Husqvarna Saku MK EST
Citroen 85cc 56 Sander Sepp Suzuki Carma Motoklubi EST
Citroen 85cc 51 Juri Vinogradov Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Citroen 85cc 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Citroen 85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Citroen 85cc 25 Kaur Kallit Kawasaki Saku MK EST
Citroen 85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
Citroen 85cc 202 Avely Villand KTM Motoklubi Lääne EST
Citroen 85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
Citroen 85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
Citroen 85cc 101 Erik-Rennes Pihlak Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
Citroen 65cc 72 Alexander Rezyapkin KTM RUS
Citroen 65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
Citroen 65cc 67 Kevin Nõesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
Citroen 65cc 52 Raul Liivlaid Suzuki Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Citroen 65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 255 kennert nurja KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
Citroen 65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 18 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
Citroen 65cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
Citroen 65cc 116 Silver Romandi KTM EST
Citroen 65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
Citroen 65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
50cc 96 Tom Johann Volmerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 84 Sebastian KARUSE KTM Valga Motoklubi EST
50cc 777 Viktor Leppälä KTM FIN
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 555 Bert Matteo Laas KTM EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 46 Ott Eier KTM EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 30 Ivan Klyushkin KTM RUS
50cc 3 Ottomar Saag KTM EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 12 Klimentii Kargin KTM RUS
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM Kohila Motospordi Klubi EST
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
Kommentaarium on suletud.