Hardenduro “Hellinn” 2017

Laen kaarti....

Aeg
16/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Jõelähtme endurorada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid:
Gold, Silver (40+ ja võimalus registreerida abilised), Bronze (võimalus registreerida abilised), Trial

Registreerumisvorm

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

Abistaja(d), Silver ja Bronze klassis|Assistant(s), classes Silver and Bronze

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Trial 7 Mart Montvila Montesa/Honda Motobox Racing Team EST
Trial 610 Timo Kals Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Trial 372 Olev Põder GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Trial 315 Jaanus Ehala Sherco MC Panter EST
Silver 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
Silver 913 Jaanus Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Silver 912 Kaido Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Silver 888 Rain Laanemets Sherco RedMoto Racing EST
Silver 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Silver 606 Sander Luiga Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Silver 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Silver 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Silver 44 Martin Kohv Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Silver 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Silver 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST
Silver 224 Timo Koivula KTM FIN
Silver 191 Matti Happonen KTM FIN
Silver 132 Samuli Puhakainen TM FIN
Silver 119 Jarko Metsis Husqvarna RedMoto Racing EST
Gold 70 Rannar Uusna KTM KTM Racing Estonia EST
Gold 615 Tiit Tomp Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Gold 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
Gold 233 Aleksi Karjalainen KTM FIN
Gold 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
Gold 14 Indrek Paas KTM Motospordiklubi GasGas EST
Gold 135 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Gold 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Bronze 98 Kristjan Kuill KTM Motodepoo Team Green EST
Bronze 860 Peep Troon KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 84 Taisto Loopere Sherco Pärnu Motoclub EST
Bronze 808 Kalvis Kuskis KTM LAT
Bronze 80 Pavel Sidorenko KTM EST
Bronze 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
Bronze 721 Raimond Asu KTM Funracing EST
Bronze 699 Edward Rafter Beta EST
Bronze 691 Kimmo Julku KTM FIN
Bronze 600 Mikk Tigasing KTM EST
Bronze 592 Päärn Raid KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Bronze 515 Helvis Trääder KTM RedMoto Racing EST
Bronze 501 Elvis Gurjev KTM Funracing EST
Bronze 337 Olger Otti KTM Star Racing EST
Bronze 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
Bronze 181 Roman Allikas Beta EST
Bronze 176 Erki Heliste KTM Star Racing EST
Bronze 161 Edgar Kupri Beta Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 155 Jürto Brauer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 125 Miko Oja Sherco Motospordiklubi GasGas EST
Bronze 124 Dmitri Agaptsev KTM EST
Kommentaarium on suletud.