Jääraja EMV II etapp

Laen kaarti....

Aeg
24/02/2018
Kogu päev

Asukoht
Pärnu jõgi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

ASUKOHT

Masinaklassid: MX-Open (jääpiik), MX-A (krossinael), 65cc, 85cc, MX-Hobi (krossinael), Quad (nael), ATV-Open, K/V.
NB! Quad, ATV-Open ja MX-Open (jääpiik) klassides nõutav automaatse süütekatkesti (nn surnud mehe lüliti) olemasolu.

Registreerumisvorm

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Vet 40+ 79 Ain Randmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Vet 40+ 69 EIKI KUNDER KTM Pärnu Motoclub EST
Vet 40+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Vet 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Vet 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Quad (nael) 9 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 800 Kalev Must Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad (nael) 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 73 Martin Adamson Husqvarna RedMoto Racing EST
Quad (nael) 47 Martti Lübik Yamaha EST
Quad (nael) 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 23 Tambet Kuimet Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad (nael) 22 Reima Kerdt Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 176 ivar praks KTM Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 101 Jaanus Koort Yamaha EST
Quad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Express Racing EST
MX125 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
MX125 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX125 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX125 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 84 Taisto Loopere Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 812 Mikk Johan Lepik Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX-Hobi (krossinael) 77 Ermo Maanlaht KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 696 argo põder Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 575 Indrek Pärloja Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX-Hobi (krossinael) 350 Mait Vestel KTM Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 32 Asko Lindre Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 299 Kahro Kull KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 252 Aimar Platais Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 14 Alex Vetkin TM Vihur Motosport EST
MX-Hobi (krossinael) 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-A (krossinael) 79 Marek Margusonov KTM Äksi Motoklubi EST
MX-A (krossinael) 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX-A (krossinael) 424 Sven Simulask Suzuki Vihur Motosport EST
MX-A (krossinael) 42 Lauri Lokotar Kawasaki EST
MX-A (krossinael) 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX-A (krossinael) 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
MX-A (krossinael) 14 Andre Park Beta RedMoto Racing EST
MX Open (jääpiik) 79 Marek Margusonov KTM Äksi Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 350 Mait Vestel KTM Motoklubi Sinilind EST
MX Open (jääpiik) 32 Sven Vetkin KTM Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 241 Andre Park Beta RedMoto Racing EST
MX Open (jääpiik) 14 Hanno Velt Beta RedMoto Racing FIN
MX Open 123 Kaarel Kuik Husqvarna Freetime Racing EST
K/V 911 Urmas Sugasep KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V 91 Sten Sugasep KTM EST
K/V 74 Hannes Veski Ermo Mirjam AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 71 Rain Normak Marko Normak AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V 54 Raiko Pakkas AYR-KTM Jõhvi Motoklubi EST
K/V 500 Sverre Lamp AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
K/V 44 Marek Lina Madis Lina KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu KTM Kose AMK EST
K/V 252 Siim Mokrik AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV-Open 49 Sergei Ivanov Kawasaki SMS (Saku MK) EST
85cc 96 Tristan Loob KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 66 Karl Takk Husqvarna Vihur Motosport EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 50 Reimo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
85cc 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 12 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 10 Silvester Sarapik Yamaha Vihur Motosport EST
85cc -48 ken-marti koger KTM EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 707 Gregor Ilves KTM Tartu Motokrossiklubi EST
65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
65cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
65cc 52 Raul Liivlaid Suzuki Motoklubi Lääne EST
65cc 43 Rommi Semenov KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 41 Fred Erik Merivälja KTM Pärnu SLIK EST
65cc 120 Robin Tõkke KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON KTM RedMoto Racing EST
50cc 79 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 46 Ott Eier KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 187 Riho Volmer KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
Kommentaarium on suletud.