“Jopa Cup” Enduro EMV V etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
07/10/2017 - 08/10/2017
Kogu päev

Asukoht
Aruküla

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
Rahvusmeeskond (4 sportlast, E1, E2, E3, Jun).
Pro Meeskond (3 sportlast, E1, E2, E3, Sen +40, Jun, Harrastajad).
Harrastajate Meeskond (3 sportlast, Naised, Algajad, Uustulnukad, Veteran +50, Noored 50cc).
EMV, BMV: E 1, E 2, E 3, Seenior 40+, Juunior kuni 23 a
EKV, BKV: Noored, Naised, Harrastajad, Algajad, Uustulnukad, Veteranid 50+
EMV, BMV, Skandinaavia klubide arvestuses
Võistluste sekretariaat: Aave Transport OÜ, Järsi küla, Raasiku vald, 75204, Harjumaa 59,372358º N; 25,059026º E
Võistluste keskuses puhvet avatud alates laupäeva hommikust.

Registreerunud soolod


Klass Nr Nimi Sõiduki mark Klubi, riik
Beginners 98 Kristjan Kuill KTM Motodepoo Team Green EST
Beginners 797 Aurimas Stockus KTM LTU
Beginners 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Beginners 610 Madis Enok Husaberg MC Panter EST
Beginners 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
Beginners 555 Priit Ross Beta MC Panter EST
Beginners 525 Kaiko Kolkanen Beta Vihur Motosport EST
Beginners 44 Mihkel Vaks Beta RedMoto Racing EST
Beginners 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Beginners 342 Toomas Tomson Gas-Gas Enos Motorsport EST
Beginners 285 Kert kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Beginners 284 Kert kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Beginners 226 Gatis Dumbris Husqvarna LAT
Beginners 209 Vitalij Petkevic KTM LTU
Beginners 174 Joose Kojo Husqvarna FIN
Beginners 163 Mika Lindfors Husqvarna RedMoto Racing FIN
Beginners 157 Kazimir Subotovic Husqvarna LTU
Beginners 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Beginners 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Beginners 129 Alar Hints KTM Aave Spordiklubi EST
Beginners 11 Hanno Velt Sherco RedMoto Racing EST
E-1 521 Veiko Rääts ART-Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 317 Gints Filipsons Sherco LAT
E-1 29 Mikael Miettinen Husqvarna FIN
E-1 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
E-1 23 Teemu Latostenmaa KTM FIN
E-1 114 Hermanni Haljala Haljala Sherco FIN
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 101 Kosti Kirjavainen Sherco RedMoto Racing FIN
E-2 777 kalev kriis KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 74 Ivo Steinbergs Apollo LAT
E-2 59 Jüri Triisa Beta RedMoto Racing EST
E-2 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 43 Markus Michelsson KTM FIN
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 311 Martin Leok KTM EST
E-2 218 Mykolas Paulavicius Yamaha LTU
E-2 15 Jiri Leino KTM FIN
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
E-2 1 Janis Vinters KTM LAT
E-3 88 Evaldas Kleiva Sherco LTU
E-3 70 Rannar Uusna KTM KTM Racing Estonia EST
E-3 489 Lauris Paulovskis KTM LAT
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 201 Andrius Mitkevičius KTM LTU
E-3 19 Mindaugas Simkevicius Husqvarna LTU
E-3 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-3 13 Lauris Ermanis Husqvarna Märjamaa Spordiklubi LAT
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobby 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
Hobby 90 Janar Säärits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobby 852 Keiro Jaagre KTM EST
Hobby 666 Jesse Partanen Husqvarna FIN
Hobby 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobby 630 Aivars Kukojs KTM LAT
Hobby 55 Rain Koch KTM Aave Spordiklubi EST
Hobby 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobby 444 Kristjan Kolsar KTM RedMoto Racing EST
Hobby 369 Andres Kukk Gas-Gas RedMoto Racing EST
Hobby 242 Mindaugas Molevicius KTM LTU
Hobby 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobby 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobby 11 Leo Gulbis Husqvarna LAT
Juniors 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Juniors 393 Haron Sepper Husqvarna RedMoto Racing EST
Juniors 393 Haron Sepper Husqvarna RedMoto Racing EST
Juniors 327 Tadas Maračinskas KTM LTU
Juniors 271 Sten Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Juniors 22 Villem Leegen Husaberg EST
Juniors 21 Andres Viidikas Gas-Gas Türi Auto-Motoklubi EST
Juniors 20 Raul Kirs KTM EST
Juniors 19 Don Eric Laane Beta RedMoto Racing EST
Juniors 184 Reio Timmi Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Juniors 123 Tino Nuuttinen TM FIN
Juniors 121 Niklas LAANKOSKI KTM FIN
Juniors 101 Kosti Kirjavainen Sherco RedMoto Racing FIN
Seniors 40+ 707 Audrius Norkus KTM EST
Seniors 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seniors 40+ 57 Igor Tikhomirov Husqvarna RUS
Seniors 40+ 48 Almar Proos KTM Favor Motosport EST
Seniors 40+ 4 Einars Vinters KTM LAT
Seniors 40+ 373 Jari Åberg Kawasaki Kose AMK FIN
Seniors 40+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
Seniors 40+ 338 Niko Pahlberg KTM FIN
Seniors 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Seniors 40+ 173 Tiit Libe KTM Favor Motosport EST
Seniors 40+ 17 Allan Laurimäe Husqvarna RedMoto Racing EST
Seniors 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Seniors 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Uustulnuk 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnuk 776 Ardo Tiits Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnuk 764 Ralf Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Uustulnuk 632 Madis Enok Husaberg MC Panter EST
Uustulnuk 555 Priit Ross Beta MC Panter EST
Uustulnuk 450 Meelis Vaidla Husqvarna RedMoto Racing EST
Uustulnuk 262 Alar Viirmann KTM EST
Uustulnuk 000 Otto Aermates ART-Suzuki Aave Spordiklubi EST
Veterans 50+ 926 Iikka Buss Beta FIN
Veterans 50+ 84 Andris Kalniņs Husqvarna LAT
Veterans 50+ 652 Kari Partanen Husqvarna FIN
Veterans 50+ 511 Mika Vuori KTM FIN
Veterans 50+ 471 Ričardas Duonelavičius Kawasaki LTU
Veterans 50+ 454 Reijo Kivelä Yamaha FIN
Veterans 50+ 415 Andrus Mossov KTM Aave Spordiklubi EST
Veterans 50+ 414 Andrus Allikvee KTM AYR Racing Team EST
Women 927 Iina Turkki Husqvarna FIN
Women 142 Keity Meier Gas-Gas Motospordiklubi GasGas EST

Registreerunud meeskonnad


Meeskonna nimi ja klass Sõitja 1, klass Sõitja 2, klass Sõitja 3, klass Sõitja 4, klass
Pro meeskond Team Finland 1 Hermanni Haljala, E-1 Niklas Laankoski, Juuniorid Tino Nuutinen, Juuniorid Iina Turkki, Naised
Pro meeskond RM 2 Andre Park, E-1 Jyri Triisa, E-3 Andres Kukk, Harrastajad xxxx, E-1
Pro meeskond RM 1 Priit Biene, E-2 Toomas Triisa, E-3 Kosti Kirjavainen, Juuniorid xxxx, E-1
Pro meeskond Pap-Met-Mus Kristo Papstel, Harrastajad Jarko Metsis, Seeniorid 40+ Ain Musting, Seeniorid 40+ xxx, Seeniorid 40+
Pro meeskond Kilobaitas Racing Team Andrius Mitkevičius, E-3 Danielius Žoštautas, Seeniorid 40+ Audrius Norkus, Seeniorid 40+ xxxx, E-1
Rahvusmeeskond Estonia 3 Andre Park, E-1 Jüri Triisa, E-2 Toivo Nikopensius, Seeniorid 40+ Vaido Kalm, Seeniorid 40+
Rahvusmeeskond Estonia 2 Priit Biene, E-2 Elary Talu, E-3 Toomas Triisa, E-3 Priit Palatu, E-3
Rahvusmeeskond Estonia 1 Aigar Leok, E-1 Martin Leok, E-2 Rannar Uusna, E-3 Veiko Rääts, E-1
Rahvusmeeskond Drakonai Racing Team Mykolas Paulavicius , E-2 Mindaugas Molevicius, Harrastajad Vitalij Petkevic, Algajad no, E-2
Kommentaarium on suletud.