Kapakross 2017

Laen kaarti....

Aeg
23/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Kohila Männimäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
50cc, 65cc, laste ATV, Pitbike – 2 starti krossirajal
ATV, Quad ja külgvankrid – 60 min kestvussõit
MX Open, MX Harrastajad (alates TOP200 C ja D klassist)– 60 min kestvussõit

Registreerumisvorm

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Quad 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Quad 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Quad 848 Erko Küper Suzuki EST
Quad 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 443 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Quad 4 Maiko Lipping Yamaha EST
Quad 22 Reimo Kerdt Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad 2 Marek Abras Honda EST
Quad 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Pitbike 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Pitbike 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 69 Marnet Teichmann Pitpro Sõmeru Racing EST
Pitbike 600 Kalmer Kallikorm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 44 Egor Raja Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 105 Sasha Võsa Bucci Moto EST
MX Open 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open 88 Aivar Ilves Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open 75 Kristjan Lember GasGas EST
MX Open 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open 326 Andrei Schiller Honda EST
MX Open 325 Remmi Uibubuu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
MX Open 109 Heiki lootus Honda EST
MX Harrastajad 92 karmo sarapuu Yamaha EST
MX Harrastajad 906 Daniel Kaljund Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 901 Egert Veltson Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Harrastajad 88 August Tammik Kawasaki EST
MX Harrastajad 876 Jaanus Bammer KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 829 Jaanus Haab KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 75 Allan Saariste KTM EST
MX Harrastajad 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Harrastajad 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Harrastajad 685 Janno Kivirähk Honda Pärnu Motoclub EST
MX Harrastajad 66 Margus Maltsar Kawasaki EST
MX Harrastajad 609 Andrus Lomp Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Harrastajad 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX Harrastajad 54 ülar karing Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Harrastajad 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Harrastajad 45 lauri politanov Yamaha EST
MX Harrastajad 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Harrastajad 41 Meelis Linaste Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Harrastajad 406 Heiko Komendant Yamaha Star Racing EST
MX Harrastajad 404 Ott Komendant Yamaha EST
MX Harrastajad 4 Kaspar Kõiv Honda EST
MX Harrastajad 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Harrastajad 367 Sven Karelson KTM Motoklubi K&K EST
MX Harrastajad 343 Rene Lilienberg KTM Saku MK EST
MX Harrastajad 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 324 Janek Kaljas Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 32 Rait Viiart KTM EST
MX Harrastajad 271 Sten Salujõe Honda EST
MX Harrastajad 198 Virkko Parts Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
MX Harrastajad 190 Marek Koldits Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Harrastajad 177 Kätlin Salujõe Honda EST
MX Harrastajad 168 Mihkel Tääkre KTM Motoklubi MRC EST
MX Harrastajad 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Harrastajad 127 Meelis Näksi Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Harrastajad 11 kaido almet Husqvarna EST
Laste ATV 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Laste ATV 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Laste ATV 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
K/V 7 Andres Piirsalu Tom Küüsmaa KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 69 Joosep Hansar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK EST
K/V 48 Cynthia Calista Kiskonen Andrus Kiskonen AYR-KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 33 Märt Arula Timo Tammeoks AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
ATV 9 Evert Puuleht Can-Am EST
ATV 718 Ernst Saan Can-Am Valga Motoklubi EST
ATV 609 Sven Geimonen Suzuki Kohila Motospordi Klubi EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 409 Ahti Koort Can-Am Motohai EST
ATV 34 Arvi Käpa Can-Am Motohai EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 256 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM EST
65cc 111 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 96 Tom Johann Volmerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 84 Sebastian Karuse KTM Valga Motoklubi EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 46 Ott Eier KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Kommentaarium on suletud.