Kestvuskross EMV III etapp „Paikuse Offroad“ 2017

Laen kaarti....

Aeg
30/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Paikuse

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
EMV III etapp masinaklassidele: 85cc, E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro, Quad Open.
EKV V etapp masinaklassidele: Senior 50+, E-3, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad Hobi, Naised
Balti KV III etapp masinaklassidele: 85cc, E-1, E-2, E-3, Seenior 40+, Enduro, Quad Open, Hobi 30+, Hobi C, Veteran 50+, ATV kuni 750 cm³, ATV üle 750 cm³

Hobi B, Hobi C ja Hobi D lassidesse jaotumine TOP200 tabeli järgi.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 75 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 707 Genry Arras Husqvarna LAT
85cc 557 Markuss Daniels Jauntirāns KTM LAT
85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 155 Džiugas Kazakevičius Husqvarna LTU
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 718 Ernst Saan Can-Am Valga Motoklubi EST
ATV 54 Audrius Vaitkevicius Can-Am LTU
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
ATV 1 Hendrik Laur Can-Am EST
E-1 83 Sander Sööt Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 36 Haralds Paberzis Kawasaki LAT
E-1 354 Georg Kovalenko Husqvarna RUS
E-1 232 Arūnas Gelažninkas KTM LTU
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 973 Kārlis Liepiņš Kawasaki LAT
E-2 93 Peteris Misins Husqvarna LAT
E-2 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
E-2 6 Janis Vinters KTM LAT
E-2 59 jüri triisa Kawasaki RedMoto Racing EST
E-2 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 182 Edgars Ruditis Husqvarna LAT
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
E-2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 615 Tiit Tomp Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
E-3 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-3 201 Andrius Mitkevičius KTM LTU
E-3 14 Argo Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 500 Jaanus Vihtla KTM RedMoto Racing EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 240 Aidas Tamosaitis KTM LTU
Enduro 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi 30+ 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva Motoklub EST
Hobi 30+ 306 Edgar Kasesalu KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi 30+ 187 Rene Visnapuu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Hobi 30+ 111 Janis Misins Kawasaki LAT
Hobi B 88 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Hobi B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
Hobi B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi C 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi C 741 Riho Ild Yamaha EST
Hobi C 450 Rein Viiol Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi C 429 Alvis Vanags Honda LAT
Hobi C 421 Mati Nuut Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 325 Remmi Uibubuu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi C 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 243 juhan heamets Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 157 Kazimir Subotovic Husqvarna LTU
Hobi C 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi C 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
Hobi D 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 477 Kalju Murunit Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 406 Heiko Komendant Yamaha Star Racing EST
Hobi D 383 Joel Toome Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 30 Timofei Žuravljov Beta Narva Motoklub EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 130 Märt Olenko Yamaha Motoklubi Lääne EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 9 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad Hobi 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 44 janek vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 393 Jānis Arbidāns KTM LAT
Quad Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Seenior 50+ 471 Ričardas Duonelavičius Kawasaki LTU
Seenior 50+ 41 IVARS MIĶELSONS KTM LAT
Seenior 50+ 121 Jaanus Nuut KTM EST
Seenior 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
Veteran 40+ 654 vaido kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Veteran 40+ 57 Igor Tikhomirov Husqvarna EST
Veteran 40+ 4 Einars Vinters KTM LAT
Veteran 40+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
Veteran 40+ 25 Uldis Veidenieks Husqvarna LAT
Veteran 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.