“Kohtla-Nõmme enduro” EMV IV etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
15/09/2017 - 17/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Kohtla-Nõmme

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Enduro juhendProloogi juhend
Kohtla-Nomme Enduro on Eesti meistri- ja karikavõistluste IV etapp

Masinaklassid: E-1, E-2, E-3, Seeniorid 40+, Veteranid 50+, Harrastajad, Algajad, Noored, Juuniorid, Uustulnukad, Naised

15. septembril toimub proloog Speedway rajal. Masinaklassid: Pro, Hobi, Algajad, Vetaranid 45+.

Registreerunud

Enduro Proloog Nr Nimi Mark Klubi, riik
Veteranid 50+ 652 Kari Partanen Husqvarna FIN
Veteranid 50+ Algajad 511 Mika Vuori KTM EST
Veteranid 50+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
Veteranid 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
Veteranid 50+ 216 Veiko Sepp Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Veteranid 50+ 195 Valdek Haugas KTM EST
Uustulnukad Algajad 969 Markus Erik Metsis KTM RedMoto Racing EST
Uustulnukad 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnukad 87 Lauri Drubinš KTM Carma Motoklubi EST
Uustulnukad 764 Ralf Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Uustulnukad 5 Roman Lillo KTM Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnukad 450 Meelis Vaidla Husqvarna RedMoto Racing EST
Uustulnukad Algajad 254 Sander Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
Uustulnukad Algajad 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Uustulnukad 176 Erki Heliste KTM Star Racing EST
Seeniorid 40+ 974 Mart Meeru KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 913 Jaanus Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 40+ 912 Kaido Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 40+ Pro 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Seeniorid 40+ Algajad 512 Irmo Nuut KTM Motoklubi Lääne EST
Seeniorid 40+ Veteranid 45+ 338 Niko Pahlberg KTM FIN
Seeniorid 40+ Algajad 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ Veteranid 45+ 224 Timo Koivula KTM FIN
Seeniorid 40+ Hobi 180 Mika Luomala KTM FIN
Seeniorid 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Seeniorid 40+ Hobi 119 Jarko Metsis Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Naised 915 Jennifer Siekkinen KTM FIN
Naised 903 Marita Nyqvist Yamaha EST
Naised Algajad 142 keity Meier GasGas EST
Juuniorid 895 Mirko Raup KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Juuniorid 184 Reio Timmi Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 123 Tino Nuuttinen TM FIN
Juuniorid 101 Kosti Kirjavainen KTM RedMoto Racing FIN
Harrastajad Hobi 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 92 Aleksandrs Cernagins KTM LAT
Harrastajad 90 Janar Säärits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad Hobi 691 kimmo julku KTM FIN
Harrastajad Hobi 644 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad Hobi 592 Paarn Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad Hobi 547 Petri Vilander Sherco FIN
Harrastajad 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Harrastajad Hobi 444 Kristjan Kolsar KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad Algajad 44 Martin Kohv Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 300 Andrejs Stolers KTM LAT
Harrastajad Hobi 191 Matti Happonen KTM FIN
Harrastajad 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad Hobi 135 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Harrastajad Hobi 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-3 66 Lauris Liepins TM LAT
E-3 615 Tiit Tomp Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
E-3 489 Lauris Paulovskis KTM LAT
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 Pro 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-3 Pro 120 riho kollist KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 Pro 777 Kalev Kriis Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 74 Ivo Steinbergs Beta LAT
E-2 Pro 59 jüri Triisa Beta RedMoto Racing EST
E-2 532 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 43 Markus Michelsson KTM FIN
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 Pro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-2 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 Pro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 Pro 128 Gregor KAARES Yamaha Estonian Express Racing EST
E-1 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 317 Gints Filipsons Sherco LAT
E-1 29 Mikael Miettinen Husqvarna EST
E-1 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Algajad 98 Kristjan Kuill KTM EST
Algajad Algajad 812 Tõnis Krass Husqvarna RedMoto Racing EST
Algajad Algajad 808 Kalvis Kuskis KTM EST
Algajad 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
Algajad 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 725 Mihkel Vingal Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
Algajad Algajad 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Algajad 656 Margus Vesper KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 410 Peeter Post KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad Algajad 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Algajad 343 Jaanek Anderson KTM EST
Algajad Algajad 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST
Algajad 337 Olger Otti KTM Star Racing EST
Algajad 330 Martin Kukk Beta Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 284 Kert Kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Algajad 193 Tergo Liib KTM EST
Algajad 163 Mika Lindfors Husqvarna RedMoto Racing FIN
Algajad 133 Silver Eerik Husqvarna Star Racing EST
Kommentaarium on suletud.