Motoringraja EMV I etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
20/05/2017
Kogu päev

Asukoht
Auto24ring

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendAjakava
Masinaklassid:
EKV: Vihur Rahvaliiga, C-klass, B600, B1200.
EMV: SuperStock 600, Superbike, Külgvankrid.
Korraldaja karikale: Classic.

Eelregistreerumine lõpeb 17.05.2017. Võistleja on registreerunud võistlusele, kui ta lisaks registreerimisvormile on juhendis korraldaja punktis 2.3 toodud pangakontole tasunud võistluse osavõtutasu.

Vaata motoringraja broneeritud stardinumbreid ja broneeri numbehttp://www.msport.ee/ringrada/stardinumbrid/
Täida sõitja ankeet: http://www.msport.ee/ringrada/ringrajasoitja-profiil/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
B1200 101 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi Motoklubi EST
B1200 121 Arti Prees BMW Motodepoo Team Green EST
B1200 161 Jüri Randla BMW Vihur Motosport EST
B1200 217 Gunnar Ilm BMW Äksi Motoklubi EST
B1200 261 Madis Vestel Suzuki Motoklubi Sinilind EST
B1200 323 Peeter Merivälja Aprilia Pärnu SLIK EST
B1200 954 Andry Blank Suzuki Äksi Motoklubi EST
B1200 999 Kristian Vaarmann BMW Enos Motorsport EST
B600 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
B600 159 Kristjan Karu Yamaha EST
B600 191 Mihkel Osula Suzuki Motoklubi Sinilind EST
B600 67 Miko ronkainen Honda FIN
B600 86 Niko Kömi Triumph FIN
C-klass 222 raul peilman Suzuki EST
C-klass 311 Rauno Mägi Kawasaki EST
C-klass 313 Igor Kolektor Yamaha EST
C-klass 33 martins serzants Suzuki LAT
C-klass 455 Keneth Indreko Kawasaki AK Racing Team EST
C-klass 460 Jakov Burunov Yamaha EST
C-klass 488 Peeter Vaher Kawasaki Motodepoo Team Green EST
C-klass 515 Egert Kaljukivi Kawasaki Pärnu Motoclub EST
C-klass 555 Edgars Murnieks Ducati LAT
C-klass 575 Vitali Kolpakov Honda EST
C-klass 671 Janne Nurmi Honda FIN
C-klass 699 Arvo Alehodžin Aprilia EST
C-klass 838 Mitja Visnjakov Suzuki EST
C-klass 86 Artis Skulte Kawasaki LAT
C-klass 919 Veniamin Rõbakin Kawasaki Vihur Motosport EST
C-klass 929 Evgeny Lavrinenko Yamaha EST
C-klass 969 Ergo Daum Yamaha Vihur Motosport EST
Classic 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Classic 12 Urmo Kadakas Muu/Other EST
Classic 13 Edgars Podzins Metrakit Äksi Motoklubi LAT
Classic 15 Andres Jaanisoo Muu/Other EST
Classic 2 Enno Puu Muu/Other EST
Classic 28 Arnis Tomass Muu/Other Äksi Motoklubi LAT
Classic 44 Janno Jaanisoo Muu/Other EST
Classic 5 Kaspars Brigzne Yamaha Äksi Motoklubi LAT
Classic 69 Ervins Smulkevics Kawasaki Äksi Motoklubi LAT
Classic 77 Peeter Koval Muu/Other EST
Külgvankrid -8 Erki ,Silver Pärm, Kuusk ART-Suzuki Motoklubi Pärm Racing Team EST
Külgvankrid 31 Eero / Mairon Pärm / Meius Kawasaki Motoklubi Pärm Racing Team EST
Külgvankrid 5 Ain/Sander Karu/Kangro ART-Suzuki Motoklubi Pärm Racing Team EST
Superbike 12 Mait Vestel Honda Motoklubi Sinilind EST
Superbike 19 Sergey Panevin BMW LAT
Superbike 20 Evaldas Mikutis Kawasaki Äksi Motoklubi LTU
Superbike 26 Deivis Peteris Kawasaki LTU
Superbike 38 Hannes Soomer Honda Enos Motorsport EST
Superbike 39 Martin Pärtelpoeg BMW Vihur Motosport EST
Superbike 7 Kestutis Stankunas Yamaha LTU
Superbike 70 aarne jõgimaa Yamaha RedMoto Racing EST
Superbike 74 Sander Luisk BMW Vihur Motosport EST
Superbike 8 Karol Kadarik BMW Motoklubi Sinilind EST
SuperStock 600 -75 juha kauhanen Yamaha FIN
SuperStock 600 179 Ilmārs Rudzons Kawasaki LAT
SuperStock 600 22 Jani Sulin Yamaha FIN
SuperStock 600 33 Kaiko Kolkanen Suzuki Vihur Motosport EST
SuperStock 600 71 Kristian Beljaev Yamaha Vihur Motosport EST
SuperStock 600 75 Juha Kauhanen Yamaha FIN
SuperStock 600 812 Mikk Lepik Honda Motodepoo Team Green EST
Vihur Rahvaliiga 007 Karl Leinus Honda Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 1 Kaido Rebane Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
Vihur Rahvaliiga 444 Andry Aasamäe Kawasaki EST
Vihur Rahvaliiga 666 Sander Einmann Honda Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 678 Kalle Uuemäe Honda Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 69 Märt Savelli Ducati EST
Vihur Rahvaliiga 70 Roland Osa Ducati Enos Motorsport EST
Vihur Rahvaliiga 707 Silver Kalden Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 77 Peeter Koval Muu/Other EST
Vihur Rahvaliiga 988 Annika Safronov Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 998 Danel Udu Kawasaki EST
Kommentaarium on suletud.