Motoringraja EMV II etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
08/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Auto24ring

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend Ajakava 07.-08.07.
Masinaklassid:
EMV: SuperStock 600, Superbike.
EKV: Vihur Rahvaliiga, C-klass, B600, B1200, Classic.
Korraldaja karikale: Noored Honda 100 NSF.

Eelregistreerumine lõpeb 05.07.2017. Võistleja on registreerunud võistlusele, kui ta lisaks registreerimisvormile on juhendis korraldaja punktis 2.3 toodud pangakontole tasunud võistluse osavõtutasu. Registreeruda saab ka võistlusel kohapeal, vaata osalemistasu erinevust võistluse juhendist.

Vaata motoringraja broneeritud stardinumbreid ja broneeri numbehttp://www.msport.ee/ringrada/stardinumbrid/
Täida sõitja ankeet: http://www.msport.ee/ringrada/ringrajasoitja-profiil/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
B1200 121 Arti Prees BMW Motodepoo Team Green EST
B1200 161 Jüri Randla BMW Vihur Motosport EST
B1200 166 Andres Tammsaar Honda EST
B1200 19 Sergey Panevin Honda Äksi Motoklubi LAT
B1200 217 Gunnar Ilm BMW Äksi Motoklubi EST
B1200 323 Peeter Merivälja Aprilia Pärnu SLIK EST
B1200 954 Andry Blank Suzuki Äksi Motoklubi EST
B1200 999 Kristian Vaarmann BMW Enos Motorsport EST
B600 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
B600 159 Kristjan Karu Yamaha EST
B600 191 Mihkel Osula Suzuki Motoklubi Sinilind EST
B600 67 Miko Ronkainen Honda EST
B600 71 Timurs Šiks Kawasaki LAT
B600 86 Niko Kömi Triumph FIN
C-klass 118 Andris Ozols BMW LAT
C-klass 15 Jānis Priednieks Kawasaki LAT
C-klass 181 Kristaps Grietiņš Kawasaki LAT
C-klass 272 Eduards Zvejnieks MV/Agusta LAT
C-klass 313 Igor Kolektor Yamaha EST
C-klass 33 Martins Serzants Suzuki LAT
C-klass 455 Keneth Indreko Kawasaki AK Racing Team EST
C-klass 515 Egert Kaljukivi Kawasaki Pärnu Motoclub EST
C-klass 600 Ingvar Mägi Yamaha EST
C-klass 671 Janne Nurmi Honda FIN
C-klass 696 Ergo Daum Yamaha Vihur Motosport EST
C-klass 699 Arvo Alehodžin Aprilia EST
C-klass 838 Mitja Visnjakov Suzuki Vihur Motosport EST
C-klass 9 Gints Apinis Kawasaki LAT
C-klass 919 Veniamin Rõbakin Kawasaki EST
C-klass 929 Evgeny Lavrinenko Yamaha EST
Classic 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Classic 12 Urmo Kadakas CZ EST
Classic 13 Edgars Podzins Muu/Other Äksi Motoklubi LAT
Classic 15 Andres Jaanisoo Muu/Other EST
Classic 154 Timo Talja Honda FIN
Classic 19 Anssi Krank Yamaha FIN
Classic 2 Enno Puu Muu/Other EST
Classic 27 Osmo Partti Muu/Other FIN
Classic 28 Arnis Tomass Minsk Äksi Motoklubi LAT
Classic 290 Pekka Orjatsalo Yamaha FIN
Classic 30 Kari Saarinen Suzuki FIN
Classic 32 Erkki Männistö Minsk SWE
Classic 35 Jouko Nieminen Honda FIN
Classic 368 Mika Lehtinen Muu/Other FIN
Classic 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
Classic 44 Janno Jaanisoo Muu/Other EST
Classic 445 Arto Kärki Honda FIN
Classic 6 Ahto Jaakson Muu/Other Äksi Motoklubi EST
Classic 68 Pekka Kortelainen Muu/Other FIN
Classic 77 Peeter Koval Muu/Other EST
Classic 90 Timo Kokkonen Muu/Other FIN
Classic 99 Rikhard Nordman Yamaha FIN
Noored Honda 100 NSF 14 Uku Kandelin KTM Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 24 Ranno Jõerand Honda Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 36 Karro Robert Jäärats Honda Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 4 Fred Erik Merivälja Honda Pärnu SLIK EST
Noored Honda 100 NSF 44 Silvester Sarapik Honda Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 45 Sven Martin Merivälja Honda Pärnu SLIK EST
Noored Honda 100 NSF 48 Andre Köster Honda Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 55 Hugo-Brent Freimann Honda Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 6 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
Noored Honda 100 NSF 66 Karl Takk Honda Vihur Motosport EST
Superbike 12 Mait Vestel Honda Motoklubi Sinilind EST
Superbike 38 Hannes Soomer Honda Enos Motorsport EST
Superbike 49 Andrejs Kuznecovs Yamaha LAT
Superbike 70 aarne jõgimaa Kawasaki RedMoto Racing EST
Superbike 74 Sander Luisk BMW Vihur Motosport EST
SuperStock 600 14 Henna Ylijoki Yamaha FIN
SuperStock 600 179 Ilmārs Rudzons Kawasaki LAT
SuperStock 600 33 Kaiko Kolkanen Yamaha Vihur Motosport EST
SuperStock 600 71 Kristian Beljaev Yamaha Vihur Motosport EST
SuperStock 600 75 Juha Kauhanen Yamaha FIN
SuperStock 600 812 Mikk J. Lepik Honda Motodepoo Team Green EST
Vihur Rahvaliiga 007 Karl Leinus Yamaha Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 11 Germo Blank Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 123 Peteri Pajumets Kawasaki EST
Vihur Rahvaliiga 19 Roland Osa Ducati Enos Motorsport EST
Vihur Rahvaliiga 22 Aarne Krõlov Suzuki EST
Vihur Rahvaliiga 444 Andry Aasamäe Kawasaki Türi Auto-Motoklubi EST
Vihur Rahvaliiga 488 Peeter Vaher Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Vihur Rahvaliiga 666 Sander Einmann Honda Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 678 Kalle Uuemäe Honda Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 69 Märt Savelli Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 707 Silver Kalden Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 747 Sander Sööt Aprilia Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 888 Aleksei Gorjatsev BMW Vihur Motosport EST
Vihur Rahvaliiga 988 Annika Safronov Yamaha EST
Vihur Rahvaliiga 998 Danel Udu Kawasaki EST
Kommentaarium on suletud.