fb_472_est

“Paikuse enduro” Euroopa MV II ja Eesti MV III etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
08/07/2017 - 09/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Paikuse põhikool

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendRajaplaan

Eesti meistrivõistlused

Masinaklassid: E-1, E-2, E-3, Seeniorid 40+, Veteranid 50+, Harrastajad, Algajad, Noored, Juuniorid, Uustulnukad, Naised
Võistlusnumbrid antakse korraldaja poolt vastavalt eelregistreerimisele. EMV ja EKV klassid stardivad kohe peale Euroopa meistrivõistluste klasse.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Veteranid 50+ 442 Juha Piiroinen KTM FIN
Veteranid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Veteranid 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
Veteranid 50+ 287 Jari Mutikainen Husqvarna FIN
Veteranid 50+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Veteranid 50+ 000 Pekka Sointula KTM FIN
Veteranid 50+ 906 Mikko Hännikäinen KTM FIN
Uustulnukad 764 Ralf Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Uustulnukad 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Uustulnukad 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 397 Jarno Laakso TM FIN
Seeniorid 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 959 Alar Kulp Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 818 Margus Ots Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Seeniorid 40+ 974 Mart Meeru KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Seeniorid 40+ 104 Jaan Roolaan Honda EST
Naised 703 Marita Nyqvist Yamaha FIN
Naised 712 Minna Virtanen TM FIN
Naised 715 Pauliina Sievänen KTM FIN
Naised 710 Teresa Teppola TM FIN
Naised 705 Jennifer Siekkinen KTM FIN
Naised 714 Nelli Elo KTM FIN
Juuniorid 66 Claudio Spanu Husqvarna EST
Juuniorid 101 Kosti Kirjavainen KTM RedMoto Racing FIN
Juuniorid 15 Tino Nuuttinen KTM FIN
Juuniorid 895 Mirko Raup KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 23 Jaanus Hugo Ermits Beta Tihemetsa Motoklubi EST
Juuniorid 184 Reio Timmi Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 132 Samuli Puhakainen TM FIN
Hobi 515 Hannu Vähäjylkkä Beta FIN
Harrastajad 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad 44 Martin Kohv Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 741 Hannes Veski AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
Harrastajad 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Harrastajad 135 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Harrastajad 692 Jani Suhonen Sherco FIN
Harrastajad 90 Janar Säärits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 444 Kristjan Kolsar Beta RedMoto Racing EST
E-3 515 Oscar Balletti Husqvarna Muu/Other
E-3 70 Rannar Uusna KTM KTM Racing Estonia EST
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
E-3 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 19 Matias Savo Sherco FIN
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
E-2 777 kalev kriis Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 74 Ivo Steinbergs Beta LAT
E-1 123 Arto Kallioinen KTM FIN
E-1 16 Niklas Laankoski KTM FIN
E-1 114 Jesse Viljakainen Husqvarna FIN
E-1 114 Hermanni Haljala Husqvarna FIN
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 992 Tõnu Kallast Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-1 312 Mikael Miettinen Husqvarna FIN
E-1 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 317 Gints Filipsons Sherco LAT
Algajad 163 Mika Lindfors Sherco FIN
Algajad 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Algajad 84 Taisto Loopere Sherco Pärnu Motoclub EST
Algajad 553 Tapani Manninen KTM FIN
Algajad 284 Kert Kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Algajad 551 Anssi Alahuhta Husqvarna FIN
Algajad 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
Algajad 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Algajad 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
Algajad 656 Margus Vesper KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Algajad 931 indrek reisenbuk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Algajad 705 Jori Spännäri KTM FIN
Algajad 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
Algajad 500 Jaanus Vihtla KTM RedMoto Racing EST
Algajad 98 Kristjan Kuill KTM Motodepoo Team Green EST
Algajad 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST

Euroopa meistrivõistlused

Masinaklassid: E1 Junior, U20 Junior, E2/E3 Junior, E1, E2, E3 Senior, Veteran, Women
Registreerumiseks tuleb täita FIM Europe lehel olev vorm ja saata see juhendis määratud e-posti aadressile: http://www.fim-europe.com/wp-content/uploads/2017/02/FIM-EUROPE-GENERIC-ENTRY-FORM_ENDURO2.docx

Osalemiseks on võimalik taotleda FIM Europe Enduro ühekordset litsentsi EMF-i kodulehelt: http://www.msport.ee/litsents/rahvusvaheline-litsents/

Võistluse ametlik koduleht: paikuseenduro.eu

Kommentaarium on suletud.