Supermoto EMV III etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
10/06/2017
Kogu päev

Asukoht
Tabasalu kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend ja ajakavaKilpailukutsu
Eesti ja Soome meistrivõistluste III etapp
Masinaklassid: S1; Open; SuperQuad; StreetMoto, SM85

Klassidele SM85, Street, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Sivitrans, Steel Express, Finest Steel, A. Le Coq, Addinol, Autoekspert, Streetmoto, Nokimer, www.gd.ee, Imago Auto, Janar, Recticel.
Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200 €, II koht 100 € ja III koht 50 €.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
SuperQuad 7 Toomas Jalakas Yamaha Valga Motoklubi EST
SuperQuad 22 Reimo Kerdt Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 35 Peeter Tomp Yamaha RedMoto Racing EST
SuperQuad 707 Roberts Gazārovs Suzuki LAT
SuperQuad 66 Rinalds Dislers-Kirilko Honda LAT
SuperQuad 999 Aksels Cīrulis Kawasaki LAT
SuperQuad 11 Normunds Cīrulis KTM LAT
StreetMoto 94 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
StreetMoto 32 Sven Vetkin KTM Vihur Motosport EST
StreetMoto 455 Keneth Indreko Aprilia AK Racing Team EST
StreetMoto 252 Sergei Seregin TM BLR
StreetMoto 61 Jüri Randla TM Vihur Motosport EST
SM85 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
SM85 6 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
SM85 14 Uku Kandelin KTM Vihur Motosport EST
SM85 444 Otto Reinhard Viks Oset MC Panter EST
SM85 12 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
SM85 1 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM85 96 Ivan Mosin KTM RUS
S1 56 Otto Lappalainen TM FIN
S1 171 Kalle Toronen Kawasaki FIN
S1 13 Sami Uutela Yamaha FIN
S1 424 Sven Simulask Kawasaki Motodepoo Team Green EST
S1 34 Antti Soitiala Husqvarna FIN
S1 -8 ari åstedt Husqvarna FIN
S1 949 Sami Åman KTM FIN
S1 146 Sami Salstola TM FIN
S1 66 Olli Sipilä Husqvarna FIN
S1 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
S1 99 Jimi Lamminen Honda FIN
S1 10 Prants Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
S1 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
S1 999 Perttu Martikainen Honda FIN
S1 245 Aaro Harvia Honda FIN
S1 619 Don Eric Laane Husqvarna RedMoto Racing EST
S1 97 Artem Teslenko Yamaha RUS
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 12 Alexander Latyshev TM EST
S1 12 Alexander Latyshev TM RUS
Open 666 Jukka Larkala KTM FIN
Open 191 Joonas Markkanen TM FIN
Open 17 Janne Tainio KTM FIN
Open 20 Eetu Ihalainen Yamaha FIN
Open 21 Konstantin Geskin Honda EST
Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
Open 23 Karlis Strazds KTM LAT
Open 14 Alex Vetkin KTM Vihur Motosport EST
Open 777 Pauls Timrots TM LAT
Open 5 marek virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Open 251 Alexey CHERNOVETS TM BLR
Open 250 Anton CHARNAVUSHKA TM BLR
Open 29 Rudolfs Pumpurs TM LAT
Kommentaarium on suletud.