Supermoto EMV IV etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
22/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Rapla kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend ja ajakava
Eesti ja Läti meistrivõistluste IV etapp
Masinaklassid: S1; Open; SuperQuad; StreetMoto, SM85

Klassidele SM85, Street, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Sivitrans, Speedline Racing, Steel Express, Finest-Hall Baltic, A Le Coq, Addinol, Autoekspert, Streetmoto, Nokimer, www.gd.ee, Imago Auto, Janar, Recticel.
Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200 €, II koht 100 € ja III koht 50 €.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
SuperQuad 66 Rinalds Dislers-Kirilko Honda LAT
SuperQuad 35 Peeter Tomp Yamaha RedMoto Racing EST
SuperQuad 3 Gatis Tabūns Kawasaki Freetime Racing LAT
SuperQuad 222 Jānis Kļaviņš KTM LAT
StreetMoto 969 Maris Apfelbaums Husqvarna LAT
StreetMoto 94 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
StreetMoto 707 Artis Vigulis Husqvarna LAT
StreetMoto 666 Sven Vetkin Kawasaki Vihur Motosport EST
StreetMoto 594 Zigmars Zvirbulis Suzuki LAT
StreetMoto 555 Kaspars Loss KTM LAT
StreetMoto 555 Kaspars Loss KTM LAT
StreetMoto 313 Martin Tammetalu TM Vihur Motosport EST
StreetMoto 28 Edgars Tikiņš Yamaha LAT
StreetMoto 252 SERGEI SEREGIN TM BLR
StreetMoto 166 Ivo Grisnins- Grislis KTM EST
SM85 95 Otto Reinhard Viks KTM MC Panter EST
SM85 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
SM85 39 Kirill Masterov Husqvarna RUS
SM85 14 Uku Kandelin KTM Vihur Motosport EST
SM85 12 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
SM85 1 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM85 -66 Karl Takk YCF Vihur Motosport EST
S1 999 Perttu Martikainen Honda FIN
S1 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 717 Edgars Ivuskans TM LAT
S1 619 Don Eric Laane TM RedMoto Racing EST
S1 56 Otto Lappalainen TM FIN
S1 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
S1 245 Aaro Harvia Honda FIN
S1 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
S1 146 Sami Salstola TM FIN
S1 13 Sami Uutela Yamaha FIN
S1 12 Alexander Latyshev TM RUS
S1 10 Prants Pals TM EST
Open 99 Igors Povars TM Muu/Other
Open 777 Pauls Timrots Honda LAT
Open 711 Gatis Tikiņš Yamaha LAT
Open 7 Kristjan Siilak Husqvarna Motohai EST
Open 61 Jüri Randla TM Vihur Motosport EST
Open 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Open 331 margus lilleaed Yamaha EST
Open 32 Ilya Scheglov TM RUS
Open 29 Rūdolfs Pumpurs TM LAT
Open 251 Alexey CHERNOVETS TM BLR
Open 250 Anton CHARNAVUSHKA TM BLR
Open 23 Karlis Strazds KTM LAT
Open 14 Alex Vetkin KTM Vihur Motosport EST
Open 13 Semen Buchin KTM RUS
Open 101 Tero Kolehmainen TM FIN
Kommentaarium on suletud.