Supermoto EMV VI etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
02/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Rapla kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend ja ajakava
Eesti ja Läti meistrivõistluste VI etapp
Balti meistrivõistluste III etapp
Masinaklassid: S1; Open; SuperQuad; StreetMoto, SM85

Klassidele SM85, Street, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Sivitrans, Speedline Racing, Steel Express, Finest-Hall Baltic, A Le Coq, Addinol, Autoekspert, Streetmoto, Nokimer, www.gd.ee, Imago Auto, Janar, Recticel.
Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200 €, II koht 100 € ja III koht 50 €.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
SuperQuad 999 Aksels Cirulis Kawasaki LAT
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 67 Oleg Morgunov Yamaha RUS
SuperQuad 66 Rinalds Dislers-Kirilko Honda LAT
SuperQuad 35 Peetet Tomp Yamaha RedMoto Racing EST
SuperQuad 3 Gatis Tabūns Kawasaki LAT
SuperQuad 222 Jānis Kļaviņš KTM LAT
SuperQuad 22 Reimo Kerdt Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 15 Roberts Liepa Suzuki LAT
SuperQuad 11 Normunds Cirulis KTM LAT
StreetMoto 969 Maris Apfelbaums Husqvarna LAT
StreetMoto 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
StreetMoto 594 Zigmars Zvirbulis Suzuki LAT
StreetMoto 555 Kaspars Loss KTM LAT
StreetMoto 32 Sven Vetkin TM Vihur Motosport EST
StreetMoto 252 SERGEI SEREGIN TM BLR
StreetMoto 11 Lauri Metsä KTM FIN
SM85 96 Ivan Mosin Husqvarna RUS
SM85 95 Otto Reinhard Viks KTM MC Panter EST
SM85 79 Martha Koort KTM Äksi Motoklubi EST
SM85 77 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
SM85 66 Karl Takk YCF Vihur Motosport EST
SM85 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
SM85 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
SM85 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
SM85 12 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
SM85 10 Silvester Sarapik Yamaha Vihur Motosport EST
SM85 1 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 56 Otto Lappalainen TM FIN
S1 424 Sven Simulask Kawasaki EST
S1 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
S1 245 Aaro Harvia Honda EST
S1 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
S1 146 Sami Salstola TM EST
S1 12 Alexander Latyshev TM RUS
S1 10 Prants Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
Open 777 Pauls Timrots TM LAT
Open 717 Craig Gray TM Muu/Other
Open 7 Kristjan Siilak Husqvarna Motohai EST
Open 5 marek virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Open 46 Mike Francis TM Muu/Other
Open 29 Rūdolfs Pumpurs TM LAT
Open 251 Alexey CHERNOVETS TM BLR
Open 250 Anton CHARNAVUSHKA TM BLR
Open 23 Karlis Strazds KTM LAT
Open 21 Konstantin Geskin Honda RUS
Open 20 Eetu Ihalainen Husqvarna FIN
Open 14 Alex Vetkin KTM Vihur Motosport EST
Open 13 Semen Buchin KTM RUS
Open 101 Tero Kolehmainen TM FIN
Kommentaarium on suletud.