Supikross 2017

Laen kaarti....

Aeg
24/09/2017
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Eraldi arvestus järgmistel masinaklassidel:
Soolod: 50cc, 65cc, 85cc, Junior, Open, Hobi, Mini MX, Veteran 40+, Veteran 50+
Quad – Junior, Open, Hobi
K/V – K/V, Veteran 40+
Võistkonnad eraldi arvestus: Soolod, ATV, Quad
NB! Palume võistlejatel kindlasti eelregistreeruda, kuna see on seotud toitlustuse ja auhindadega.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Veteran 50+ 49 Arvo Mõisavald Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Veteran 50+ 150 Jüri Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Veteran 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Veteran 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Veteran 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
Veteran 40+ 238 OLEV Roosmaee KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Quad Open 44 janek vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Junior 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Junior 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad Hobi 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 80 Ivo Ilm KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Hobi 80 Vitali Penkov KTM EST
Quad Hobi 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad Hobi 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 22 Reimo Kerdt Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Hobi 2 Marek Abras Honda EST
Quad Hobi 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
Pitbike Open 69 Marnet Teichmann Pitpro Sõmerpalu Motoklubi EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
MX Open 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Open 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 117 Priit Palatu KTM EST
MX Junior 609 Enari Epro Kawasaki EST
MX Junior 6 Karl kristjan Maltsev Honda EST
MX Junior 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Junior 241 Artti Hohensee Kawasaki EST
MX Junior 156 Jürto Brauer KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 931 indrek reisenbuk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobi 92 raul valdmets Yamaha EST
MX Hobi 91 Marek Mõisavald Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 891 Keyto Mund Suzuki EST
MX Hobi 85 Erik Samoskin Beta EST
MX Hobi 77 Villu Ventonen Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 758 Tanel Tooming Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 69 Taavi Palu Kawasaki EST
MX Hobi 615 Kenneth Laas KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 606 Sander Luiga Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobi 48 Arti Halling Honda EST
MX Hobi 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Hobi 422 Jan-Martin Pärn Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 394 Tarvi Taelma Kawasaki EST
MX Hobi 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX Hobi 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 370 Roland Rulli Yamaha Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Hobi 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Hobi 367 Sven Karelson KTM Motoklubi K&K EST
MX Hobi 331 margus lilleaed Yamaha EST
MX Hobi 317 Ragnar Soggar Yamaha EST
MX Hobi 307 Kaido Alev Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobi 259 Siim Hintser Husqvarna EST
MX Hobi 225 Ahti Pärnsalu Kawasaki EST
MX Hobi 106 Jaanus Novikov KTM EST
MX Hobi 101 Heiki Haan Suzuki EST
MX Hobi 00 Marek Martinson Honda EST
MX Hobi 0 Gert Pärnaste Husqvarna EST
K/V Veteran 40+ 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK EST
K/V 252 Siim Mokrik Rain vaikmäe AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 581 Marten Tint KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 39 Kaspar Uibu KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 96 Tom Johann Volmerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 84 Sebastian Karuse KTM Valga Motoklubi EST
50cc 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 555 Krister Laas KTM EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 KARL ILVES KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 121 Henrik Soots Polini EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM Kohila Motospordi Klubi EST
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Kommentaarium on suletud.