“Tallinna GP” Enduro 2017

Laen kaarti....

Aeg
27/05/2017 - 28/05/2017
Kogu päev

Asukoht
Motoneti parkla

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Tallinna GP 2017 on Eesti meistri- ja karikavõistluste II etapp

Masinaklassid: E-1, E-2, E-3, Seeniorid 40+, Veteranid 50+, Harrastajad, Algajad, Noored, Juuniorid, Uustulnukad, Naised

Võistluste koduleht: endurotallinngp.com

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Veteranid 50+ 492 Jarmo Aitta KTM FIN
Veteranid 50+ 121 Jaanus Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Veteranid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Veteranid 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
Veteranid 50+ 287 Jari Mutikainen Husqvarna FIN
Veteranid 50+ 941 Arto Niskanen KTM FIN
Veteranid 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Uustulnukad 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnukad 125 Miko Oja Sherco EST
Uustulnukad 176 Erki Heliste KTM Star Racing EST
Uustulnukad 764 Ralf Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Uustulnukad 450 Meelis Vaidla Husqvarna RedMoto Racing EST
Uustulnukad 354 Raido Allikmäe Husqvarna EST
Seeniorid 40+ 224 Timo Koivula KTM FIN
Seeniorid 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 372 Olev Põder GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Seeniorid 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 119 Jarko Metsis Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 104 Jaan Roolaan Honda RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Seeniorid 40+ 512 Irmo NUUT KTM EST
Seeniorid 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 62 Juha Puotsaari KTM FIN
Seeniorid 40+ 959 Alar Kulp Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Juuniorid 184 Reio Timmi Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 895 Mirko Raup KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 101 Kosti Kirjavainen KTM RedMoto Racing FIN
Juuniorid 23 Jaanus Hugo Ermits Beta Tihemetsa Motoklubi EST
Juuniorid 123 Tino Nuuttinen KTM FIN
Harrastajad 84 Taisto Loopere Sherco Pärnu Motoclub EST
Harrastajad 66 Petri Vilander Sherco FIN
Harrastajad 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 892 Juha Erkkila KTM FIN
Harrastajad 90 Janar Säärits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 741 Hannes Veski AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
Harrastajad 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 444 Kristjan Kolsar Beta RedMoto Racing EST
Harrastajad 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad 92 Aleksandrs Cernagins KTM LAT
Harrastajad 300 Andrejs Stolers KTM LAT
Harrastajad 691 Kimmo Julku KTM FIN
Harrastajad 30 Timofei Žuravljov Beta Narva Motoklub EST
Harrastajad 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Harrastajad 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
E-3 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-3 70 Rannar Uusna KTM KTM Racing Estonia EST
E-3 489 Lauris Paulovskis KTM LAT
E-3 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-3 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 319 Sander L KTM RedMoto Racing EST
E-2 777 Kalev kriis Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 43 Markus Michelsson KTM FIN
E-2 74 Ivo Steinbergs Beta LAT
E-2 360 Riho Keerme KTM EST
E-2 15 Jiri Leino KTM FIN
E-2 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 100 Edgars Rubenis KTM LAT
E-2 105 Eemil Helander KTM FIN
E-1 92 Jesse Viljakainen Husqvarna FIN
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 32 Niko Aitta KTM FIN
E-1 992 Tõnu Kallast Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-1 317 Gints Filipsons Sherco LAT
E-1 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 29 Mikael Miettinen Husqvarna FIN
E-1 114 Hermanni Haljala Husqvarna FIN
E-1 114 Hermanni Haljala Husqvarna FIN
Algajad 888 Rain Laanemets Sherco RedMoto Racing EST
Algajad 284 Kert Kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Algajad 901 Egert Veltson Husqvarna RedMoto Racing EST
Algajad 812 Tõnis Krass Husqvarna RedMoto Racing EST
Algajad 721 Raimond Asu KTM Funracing EST
Algajad 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
Algajad 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
Algajad 856 Mait Kindlam Sherco Star Racing EST
Algajad 5 Roman Lillo KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 226 Gatis Dumbris Husqvarna LAT
Algajad 337 Olger Otti KTM Star Racing EST
Algajad 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Algajad 98 Kristjan Kuill KTM Motodepoo Team Green EST
Algajad 500 Jaanus Vihtla KTM RedMoto Racing EST
Algajad 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Algajad 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Algajad 656 Margus Vesper KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 869 Andrus Albi KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 515 Helvis Trääder KTM RedMoto Racing EST
Algajad 129 Alar Hints KTM Aave Spordiklubi EST
Algajad 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
Algajad 501 Elvis Gurjev KTM Funracing EST
Algajad 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
Algajad 193 Tergo Liib KTM EST
Algajad 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST
Algajad 525 Andrus Hõbemägi KTM EST
Algajad 7 Tiit Liivik Husaberg EST
Kommentaarium on suletud.