Talvise kestvuskrossi EKV I etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
17/02/2018
Kogu päev

Asukoht
Pärnu Lennuvälja Motopark

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid: E-1; E-2; Veteran 40+; Enduro; Hobi B; Hobi C; 85cc; Naised; Quad; ATV.
NB! Rada on kuni võistluseni treeninguteks suletud.

Registreerunud

Klass Nr Nimi(ed) Mark Klubi, riik
Veteran 40+ 79 Ain Randmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 711 Riho Lanno Kawasaki SMS (Saku MK) EST
Veteran 40+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 238 Olev Roosmaee KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Veteran 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Veteran 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Veteran 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad 9 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Quad 86 Neeme Nikker KTM EST
Quad 74 Sulev Tõnisson Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad 47 Tomi Erens Yamaha FIN
Quad 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Kawasaki EST
Quad 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad 15 Rain Jöpiselg Honda RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi C 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi C 898 Riho Juhalo Suzuki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 696 Andre Prems Honda RedMoto Racing EST
Hobi C 60 Aleksander Vatter Kawasaki Motoklubi Lääne EST
Hobi C 595 Riko Muttik Kawasaki RedMoto Racing EST
Hobi C 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi C 383 Joel Toome Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 313 Dan Murumets Husqvarna RedMoto Racing EST
Hobi C 266 Mikk Luik Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 233 Karri Vilkman Yamaha Kagu Motoklubi FIN
Hobi C 207 Mario Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi C 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi C 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 121 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi B 79 Risto Voldek Honda RedMoto Racing EST
Hobi B 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
Hobi B 432 Janar Eerik Kawasaki Sõmeru Racing EST
Hobi B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 252 Aimar Platais Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Enduro 808 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Enduro 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Enduro 5 Jüri Triisa Beta RedMoto Racing EST
Enduro 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Enduro 20 Rene Lehiste Beta Paikuse Motoklubi EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Enduro 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
E-2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 299 Hendrik Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
E-1 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
E-1 266 mikk luik Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
E-1 252 Aimar Platais Kawasaki Pärnu Motoclub EST
ATV 718 Ernst Saan Can-Am Valga Motoklubi EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 37 Tamur Vanker Can-Am EST
ATV 23 Lauri Juhanson Can-Am EST
ATV 1 Hendrik Laur Can-Am Motohai EST
ATV -2 Aare kasemets Suzuki EST
85cc 12 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
85cc -48 ken-marti koger KTM Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.