TOP200 III ja K/V EKV II etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
20/05/2017
Kogu päev

Asukoht
Kihli motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
TOP200: MX V 40+/50+, MX Open E/Naised, MX Open D, MX Open C, MX Open B, MX Open A.
EKV: K/V

Vaata TOP200 gruppidesse jagunemist www.msport.ee/motokross/top-200/

Autasustatakse MX V klassis eraldi 40+ ja 50+ vanuseklassi, MX E klassis eraldi Naised. Oakley paneb igal etapil MX B, C ja D klassi esikohale välja auhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Naised 85 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 54 Natalia Shushenacheva Yamaha RUS
Naised 46 Kadri Ehamäe Honda RedMoto Racing EST
Naised 353 Kaisa Mumma Yamaha Pärnu Motoclub EST
Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX V 50+ 60 Mati Pärnasalu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX V 50+ 47 kaljo Tiits KTM RedMoto Racing EST
MX V 50+ 417 Jüri Meltsas Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 36 Aivar Tarassov Kawasaki Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Honda Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 211 Enno Lustus Suzuki Türi Motosport EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 181 Riido Rosin KTM Motoklubi AEX EST
MX V 50+ 177 Urmas Tahk KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 50+ 160 Kaido Kase Honda EST
MX V 50+ 141 Andres Tavast Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 10 Lembit Nõlvak Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 97 Marko Muidre KTM Estonian Express Racing EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 9 Viktor Sidorov Kawasaki RUS
MX V 40+ 9 Meelis Valdmets Kawasaki EST
MX V 40+ 839 Jaanus Teearu Suzuki Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 48 Edijs Silins KTM LAT
MX V 40+ 48 Richard Kukkur Honda RedMoto Racing EST
MX V 40+ 448 Andrus Kiskonen Husqvarna AYR Racing Team EST
MX V 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 40+ 154 Raivo Juss Husqvarna Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 114 Aivar Ilves Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 110 Kristo Puusepp Yamaha EST
MX V 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open E 977 Raimo Pent KTM Motoklubi Tallinn EST
MX Open E 977 RAIMO PENT KTM Motoklubi Tallinn EST
MX Open E 94 cris-robin laul KTM Motoextreme EST
MX Open E 921 Üllar Helde KTM Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX Open E 910 Kaido Kask Honda EST
MX Open E 89 Andren Mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open E 872 Taavi Lattik Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 848 Erko Küper Honda Funracing EST
MX Open E 78 Kaspar Kann Kawasaki Valga Motoklubi EST
MX Open E 685 Janno Kivirähk Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open E 67 Kristjan Inno Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 622 Peep Nork KTM Motoextreme EST
MX Open E 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
MX Open E 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
MX Open E 6 Meelis Uustalu KTM Kose AMK EST
MX Open E 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 520 Kris Koppe Husqvarna Freetime Racing EST
MX Open E 520 Kris Koppe Husqvarna Freetime Racing EST
MX Open E 510 Raido Kaju Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open E 474 Allver Kahre Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open E 422 Jan-Martin Pärn Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open E 418 Reio Rosin Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open E 4 Reigo Karon Honda Star Racing EST
MX Open E 397 Madis Aasjärv Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open E 37 Agu Tamm Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open E 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 333 Olavi Villo Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 306 Allan Tohver Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open E 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 259 Kermo Mürkhain Kawasaki Funracing EST
MX Open E 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
MX Open E 207 Mario Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open E 203 Andero Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open E 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open E 190 Marek Koldits Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open E 185 Roberts Viks KTM LAT
MX Open E 166 Siim Silk Suzuki MK Rutskavennad EST
MX Open E 147 Martin Tamm Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open D 953 Andis Plūme Kawasaki LAT
MX Open D 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX Open D 873 Riho Vaikmäe KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 842 Andrus Mägi Kawasaki EST
MX Open D 80 Rando Maidla Honda RedMoto Racing EST
MX Open D 741 Riho Ild Yamaha EST
MX Open D 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX Open D 7 Hardi Prans Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 609 Andrus Lomp Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open D 606 Allar Illaste Kawasaki Aave Spordiklubi EST
MX Open D 55 Kristo Ots Yamaha EST
MX Open D 535 Silver Vilisaar Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open D 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 5 Steven Niklus Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 45 Lauri Politanov Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open D 428 Olli Pohjonen Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
MX Open D 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open D 377 Andrus Õis Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Open D 370 Janis Madisson KTM EST
MX Open D 349 Raido Rikanson Kawasaki Saku MK EST
MX Open D 331 Margus Lilleaed Yamaha EST
MX Open D 315 Martin Reimann KTM MK Rutskavennad EST
MX Open D 313 Dan Murumets Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open D 309 Axel TOMBAK Kawasaki EST
MX Open D 281 Harmo Ilves Kawasaki Motoklubi K&K EST
MX Open D 258 Andres Plaat KTM Sõmeru Racing EST
MX Open D 251 Kristaps Baltins Kawasaki LAT
MX Open D 246 risto ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open D 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX Open D 227 Tanel Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 226 Tauri Tigasson KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
MX Open D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 20 Jaanus Erimäe Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open D 184 Reemo Kingo Yamaha EST
MX Open D 160 Karl Erik Roosileht KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open D 150 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open D 115 Eerik Hein KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 103 Norman Erik Linnas Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open D 10 Roland Stepulov Kawasaki Motoextreme EST
MX Open C 99 Alo Pendla KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open C 93 Rauno Tilts Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open C 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open C 747 Andres Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX Open C 722 kevin Sleng KTM Kose AMK EST
MX Open C 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 718 Anti Adulas Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 707 Genry Arras Husqvarna LAT
MX Open C 69 Jan Pendla KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open C 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open C 621 Ronan Ild Kawasaki Motoklubi Sinilind EST
MX Open C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Open C 50 Riko Muttik KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open C 46 kevin järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open C 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Open C 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Open C 421 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open C 40 Marko Saar KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open C 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX Open C 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Open C 312 Alex Siim Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open C 29 Kermo Rannik Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Open C 255 Renno Ruubel Yamaha RedMoto Racing EST
MX Open C 248 Miska Varis Honda Paikuse Motoklubi FIN
MX Open C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open C 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Open C 168 Mihkel Tääkre KTM Motoklubi MRC EST
MX Open C 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open C 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open B 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open B 799 Artis Dreimanis Kawasaki LAT
MX Open B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open B 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 60 Kerto Kase Honda EST
MX Open B 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 50 Tom Õunmaa KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX Open B 467 Juha Leppanen Honda Türi Motosport EST
MX Open B 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 34 Kardo Orav Kawasaki Saku MK EST
MX Open B 32 Andrus Valk Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open B 31 Jako Tsäko Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open B 254 Sander Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open B 178 H Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX Open B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open B 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Open B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Open B 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX Open B 100 Olari Puldre Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open A 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open A 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open A 59 jüri triisa Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Open A 541 Krists Zicmanis TM LAT
MX Open A 410 Tino Toikkanen KTM FIN
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Open A 314 Erich Rosin Kawasaki Mägi Racing EST
MX Open A 313 Tanel Soots KTM Motoklubi AEX EST
MX Open A 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open A 277 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open A 259 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 217 Henri Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX Open A 175 Norman Madiberg Husqvarna Motoextreme EST
MX Open A 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open A 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX Open A 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
K/V 9 Tuljo Martin Andrus Õis ZABEL Star Racing EST
K/V 57 Raido Riim Maurice Lina ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V 50 Taavi Pungits Indrek "Oskar" Aljes Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 41 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Tanel Kõiv Husqvarna Kose AMK EST
K/V 12 Jarno Saan Jüri Saan ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V 11 Keit kivaste Tõnis Tuul Muu/Other RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.