TOP200 IV etapp 2017

Laen kaarti....

Aeg
01/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
TOP200: MX V 40+/50+, MX Open E/Naised, MX Open D, MX Open C, MX Open B, MX Open A.

Vaata TOP200 gruppidesse jagunemist www.msport.ee/motokross/top-200/

Autasustatakse MX V klassis eraldi 40+ ja 50+ vanuseklassi, MX E klassis eraldi Naised. Oakley paneb igal etapil MX B, C ja D klassi esikohale välja auhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Naised 85 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Honda RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Naised 222 Lisanne Lensment KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX V 50+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX V 50+ 36 Aivar Tarassov Kawasaki Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX V 50+ 3 Antti Rannikko KTM FIN
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Honda Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 211 Enno Lustus Suzuki Türi Motosport EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 124 Viktor Tagoma Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 97 Marko Muidre KTM Estonian Express Racing Catwees Honda Racing EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 9 Viktor Sidorov Kawasaki RUS
MX V 40+ 839 Jaanus Teearu Suzuki Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 771 Marko Pedras Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX V 40+ 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX V 40+ 48 Richard Kukkur Honda RedMoto Racing EST
MX V 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 22 valeri homin Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open E 95 Arbo Mägi Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open E 899 Roman Ustinov Kawasaki RUS
MX Open E 88 Andrus Õis Kawasaki Star Racing EST
MX Open E 872 Taavi Lattik Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 848 Erko Küper Honda Funracing EST
MX Open E 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open E 75 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open E 685 Janno Kivirähk Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open E 660 Janek Männik KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open E 600 Aleksander Vatter Kawasaki Motoklubi Lääne EST
MX Open E 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open E 535 Silver Vilisaar Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open E 397 Madis Aasjärv Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open E 367 Sven Karelson Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open E 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 333 Olavi Villo Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 306 Allan Tohver Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open E 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open E 263 Kaimar Kurvits Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 26 Sander Saadi KTM Kose AMK EST
MX Open E 259 Kermo Mürkhain Kawasaki Funracing EST
MX Open E 207 Mario Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open E 198 Virkko Parts Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
MX Open E 190 Marek Koldits Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open E 115 Eerik Hein KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 922 Kajar Pilv Yamaha Star Racing FIN
MX Open D 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX Open D 873 Riho Vaikmäe KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX Open D 7 Hardi Prans Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 609 Andrus Lomp Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open D 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 47 Kaspar Ehamäe KTM EST
MX Open D 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open D 428 Olli Pohjonen Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
MX Open D 37 Kenor Kotkas Honda Carma Motoklubi EST
MX Open D 349 Raido Rikanson Bucci Moto Saku MK EST
MX Open D 322 Mairo Soomets Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open D 313 Dan Murumets Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open D 3 Jani Lähteenmäki Honda FIN
MX Open D 251 Kristaps Baltins Kawasaki LAT
MX Open D 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX Open D 231 Jaanus Hugo Ermits Beta Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open D 228 Kaspar Merilaht Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open D 226 Tauri Tigasson KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 218 Rasmus Lepistö Honda FIN
MX Open D 216 Peeter Piirimägi Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX Open D 21 Marko Kadakas Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 203 Andero Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 20 Jaanus Erimäe Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open D 184 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Open D 160 Karl Erik Roosileht KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open D 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open D 11 Ilmari Soo Honda FIN
MX Open D 10 Roland Stepulov Kawasaki Motoextreme EST
MX Open C 969 Kristjan Kask Kawasaki MK Rutskavennad EST
MX Open C 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa Motoklubi FIN
MX Open C 851 Riido Riiet Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open C 792 Rauls Blumfelds KTM LAT
MX Open C 786 Jaanus Pitk Yamaha EST
MX Open C 741 Hannes Veski AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
MX Open C 722 kevin Sleng KTM Kose AMK EST
MX Open C 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 718 Anti Adulas Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 707 Genry Arras Husqvarna LAT
MX Open C 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 621 Ronan Ild Kawasaki Motoklubi Sinilind EST
MX Open C 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Open C 50 Riko Muttik KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 450 Rein Viiol Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open C 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Open C 421 Mati Nuut Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open C 40 Marko Saar KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open C 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open C 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open C 33 Jaanus Kompus Honda PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open C 312 Alex Siim Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open C 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open C 295 Riho Rebane KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 255 Renno Ruubel Yamaha RedMoto Racing EST
MX Open C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open C 23 Mihkel Männamaa KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open C 224 Brenden Roots Honda Pärnu Motoclub EST
MX Open C 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Open C 168 Mihkel Tääkre KTM Motoklubi MRC EST
MX Open C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga Motoklubi EST
MX Open C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open B 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open B 858 Fred Tobreluts Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open B 728 Toms Virpacevs KTM LAT
MX Open B 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open B 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 55 Ain KLETTENBERG Kawasaki EST
MX Open B 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 424 Sampo Rainio KTM Tihemetsa Motoklubi FIN
MX Open B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 32 Andrus Valk Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open B 254 Sander Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open B 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Open B 149 Averi Õun Honda Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open B 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open A 88 Ingars Asma Yamaha LAT
MX Open A 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open A 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX Open A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open A 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX Open A 377 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Open A 311 Toms Babris Husqvarna LAT
MX Open A 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open A 277 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open A 274 Mait Kaha KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open A 161 Oleg Karanin Husqvarna RUS
MX Open A 151 Harri Kullas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open A 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.