TOP200 V etapp “Isad ja pojad” 2017

Laen kaarti....

Aeg
22/07/2017
Kogu päev

Asukoht
Linte krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
TOP200: MX V 40+/50+, MX Open E/Naised, MX Open D, MX Open C, MX Open B, MX Open A.
Korraldaja karikale: 50cc, 65cc, 85cc ja Isad

Vaata TOP200 gruppidesse jagunemist www.msport.ee/motokross/top-200/

Autasustatakse MX V klassis eraldi 40+ ja 50+ vanuseklassi, MX E klassis eraldi Naised. Oakley paneb igal etapil MX B, C ja D klassi esikohale välja auhinna. MX Open A klassi mõlema sõidu Holeshoti võitja auhind 50 eurot.

Isad-Pojad arvestus: Paremusjärjestus selgitatakse isa ja poja punktide liitmise teel. Isa ja Poja arvestuse võitjapere istutab puu krossiparki.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
Naised 789 Liisi Kurusk KTM Kagu Motoklubi EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 328 Karily Sülla KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX V 50+ 36 Aivar Tarassov Kawasaki Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Honda Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 68 Richard Kukkur Honda RedMoto Racing EST
MX V 40+ 61 Anti Raal Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 575 jaanus pino Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 37 Erki Privoi Kawasaki EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open E 983 Urmas Liibert Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 767 Egon Peterson KTM Valga Motoklubi EST
MX Open E 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open E 67 Kristjan Inno Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open E 510 Raido Kaju Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open E 474 Allver Kahre Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open E 370 Roland Rulli Yamaha Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open E 367 Sven Karelson Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open E 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 288 Andres Peterson Yamaha Valga Motoklubi EST
MX Open E 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open E 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 198 Virkko Parts Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
MX Open E 193 Janno Raba Kawasaki EST
MX Open E 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open E 115 Eerik Hein KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 873 Riho Vaikmäe KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX Open D 7 Hardi Prans Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 349 Raido Rikanson Kawasaki Saku MK EST
MX Open D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open D 281 Harmo Ilves Kawasaki Motoklubi K&K EST
MX Open D 258 Andres Plaat KTM Sõmeru Racing EST
MX Open D 25 Kauri Raba Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open D 226 Tauri Tigasson KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 203 Andero Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open C 99 Alo Pendla KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open C 93 Rauno Tilts Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open C 9 Vasilii Leontyev Husqvarna RUS
MX Open C 707 Genry Arras Husqvarna LAT
MX Open C 696 Andre Prems Honda RedMoto Racing EST
MX Open C 69 Jan Pendla KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open C 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda EST
MX Open C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Open C 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open C 447 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX Open C 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open C 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX Open C 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Open C 312 Alex Siim Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open C 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open C 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 146 Allar Keerme Muu/Other Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open B 99 Lybov Leontyeva Yamaha RUS
MX Open B 858 Fred Tobreluts Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open B 851 Ivo Meltsas Suzuki EST
MX Open B 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open B 613 Sander Luik Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 399 Alvar Tint Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 298 Kristo Saar Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open B 254 Sander Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX Open B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open B 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Open B 100 Olari Puldre Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open A 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open A 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX Open A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 701 svaytoslav pronenko KTM RUS
MX Open A 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 655 Daniil Balandin KTM Narva Motoklub EST
MX Open A 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open A 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team PMC Addinol Honda Racing EST
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Open A 314 Erich Rosin Kawasaki Mägi Racing EST
MX Open A 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 199 Tamur Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Open A 171 Kert Pääbo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open A 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Isad 842 Andrus Mägi Kawasaki EST
Isad 707 Siim Ilves Yamaha EST
Isad 63 Taimar Taaber Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 399 Tarmo Tint Suzuki Kagu Motoklubi EST
Isad 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Isad 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Isad 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Isad 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
85cc 842 Laur Mägi KTM EST
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 722 Kevin sleng KTM Kose AMK EST
85cc 581 Marten Tint KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 51 Juri Vinogradov Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 321 Otto Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
85cc 26 Sander Saadi KTM Kose AMK EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 707 Gregor Ilves KTM Tartu Motokrossiklubi EST
65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 44 Stefan Taaber KTM EST
65cc 255 kennert nurja KTM AYR Racing Team EST
50cc 96 Tom Johann Volmerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 84 sebastian karue KTM Valga Motoklubi EST
50cc 72 Alexander Rezyapkin KTM RUS
50cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 555 Bert Matteo Laas KTM EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 346 Rasmus Rotmeister KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 12 KLIMENTII KARGIN KTM RUS
50cc 12 Ramon Kukkur KTM RedMoto Racing EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM EST
Kommentaarium on suletud.