Valgjärve trial 2017

Laen kaarti....

Aeg
22/04/2017
Kogu päev

Asukoht
Valgjärve

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Võistlusklassid:
Klass B
Klass C
Klass D
Klass E (endine Noored, Hobiga sama rada)
Klass Noored vaba
Klass F (endine Green)
Klass G (endine Green 1)
Klass Hobi

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Noored vaba 22 Karl Martin Raid Beta Otepää Motoklubi EST
Noored vaba 33 Aleksander Mälksoo Oset MC Panter EST
Noored vaba 74 Jaan Erik Jundas Oset MC Panter EST
Noored vaba 1 Karl Markus Pihelgas Oset MC Panter EST
Hobi 22 Kärt Kalve Beta Otepää Motoklubi EST
Hobi 599 Indrek Lindpärg Sherco MC Panter EST
Hobi 008 Kaino Tülle Beta MC Panter EST
Hobi 7 Heiki Ramjalg GasGas EST
Hobi 15 Taavi Jantson Sherco Motospordiklubi GasGas EST
Hobi 389 Indrek Paas Sherco Motospordiklubi GasGas EST
Hobi 7 Kristjan Siilak GasGas Motohai EST
G 34 Agnis Alksnis Oset LAT
F 55 Stig Ross Oset MC Panter EST
F 777 Margit Ratassepp Oset MC Panter EST
F 1 andreas aru Oset MC Panter EST
F 555 Natali Ristolainen Oset MC Panter EST
F 173 Uku Jaan Kübarsepp Oset MC Panter EST
E 699 Richard Lindpärg Mecatecno MC Panter EST
E 10 Maron Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E 007 Thobias Siirak Beta MC Panter EST
E 9 Karl Leis Beta MC Panter EST
E 31 Otto Reinhard Viks Oset MC Panter EST
D 315 Jaanus Ehala Sherco EST
D 40 Mart Kalve GasGas Otepää Motoklubi EST
D 19 Artis Alksnis GasGas EST
D 11 Meelis Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
D 28 Gunnar Leis Sherco MC Panter EST
D 95 Klaus Somelar Beta Tartu Enduro Klubi EST
D 25 Avo Rätsep GasGas EST
D 44 Kaupo Karuauk Sherco Motospordiklubi GasGas EST
D 88 Jüri Halling GasGas MC Panter EST
D -48 Mart Montvila Montesa/Honda Motobox Racing Team EST
D 750 Janek Tabun GasGas Motospordiklubi GasGas EST
C 13 Ingus Hmelnickis Sherco LAT
C 313 Rainers Pīrāgs Sherco LAT
B 2 Niks Alksnis GasGas LAT
B 7 Arvis Alksnis GasGas LAT
B 6 Mikus Hmelnickis GasGas LAT
B 55 Dainis Vitolins Beta LAT
Kommentaarium on suletud.