Quadide Rahvuste kross

Kevin Saar Addinol EMV II etapil 2016, foto MX Mania

Kevin Saar, foto MX Mania

8.-9. oktoobril 2016 toimub Dardon Gueugnonis Prantsusmaal Rahvuste kross külgvankritele ja quadraceritele. Eesti quadide meeskonda kuuluvad Kevin Saar (Honda), Martin Filatov (Honda) ja Kaspar Kangur (Honda). Kui Saare puhul on tegemist debüütvõistlusega, siis Filatov ja Kangur esindavad Eestit juba mitmendat korda.

Martin Filatov, foto MX Mania

Martin Filatov, foto MX Mania

Kevin Saar on tänavune Eesti meister klassis Quad Open ja Euroopa meistrivõistluste neljas. Martin Filatov tuli Eesti meistrivõistlustel teiseks ja EM-il 13ndaks. Kaspar Kangur on sel hooajal olnud kõrgeimas konkurentsis mitmel Eesti- ja Balti meistrivõistluste etapil.

Kaspar Kangur, foto MX Mania

Kaspar Kangur, foto MX Mania

Meeskonna manager on Tõnu Põdra ja kõik kes soovivad Eesti rahvuskoondist toetada, palun võtta ühendust tonu.podra@gmail.com. Samalt aadressilt saab tellida ka fännisärke.

Avatud on spetsiaalne konto numbriga EE282200221056886264 rahvuskoondise toetuseks ja MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon (EMF) väljastab toetajatele ka soovi korral reklaamiarve. Kõik toetajad eksponeeritakse hiljem sõitjate võistlussärkidel ja EMF-i kodulehel.